Fortakas 8 700 30 100

Žaidimų kompiuterių priedai

Esate neeilinis kompiuterinių žaidimų mėgėjas? Faktas, jog su tam tikrais priedais žaidimai tampa dar įdomesni, realistiškesni ir linksmesni. Mūsų parduotuvėje galite atrasti žaidimų priedų konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams.
Be specialių priedų ypatingai dažnai negali ištverti lenktyninių žaidimų mylėtojai – malonumas lenktyniauti naudojant klaviatūrą ar pultelį nėra didelis. Pavarų dėžės, vairai, pedalai ir kiti priedai lenktynėms privers jus jaustis tarsi tikroje trasoje – pajusite, jog kiekvienas automobilis yra vairuojamas kitaip, pajusite kiekvieną, netgi pačią menkiausią vairavimo subtilybę.
Esate Xbox konsolės naudotojas? Xbox Kinect yra neabejotinai populiariausias priedas šiai konsolei ir tam yra priežastis – daugybę žaidimų galėsite valdyti tiesiog judesiu! Golfas, boksas, futbolas, šokiai ir t.t. Kinect yra itin pravartus priedas vakarėliuose, šeimose ar tiesiog draugų rate. Be to, jis labai naudingas ir tiems, kurie nori mesti svorį – yra daugybė programų norintiems mesti svorį, sukurtų būtent Kinect. Sportuokite smagiai!
Jeigu mėgstate žaisti ne vienas, rekomenduojame įsigyti papildomų valdymo pultelių. Jų turime tiek skirtų Sony produktams, tiek Xbox, tiek asmeniniams kompiuteriams, todėl nuvilti neliks nei vienos pusės fanai.
Taip pat turime įvairių laidų, plėvelių, klaviatūrų, ausinių ir kitų priedų jūsų žaidimų kompiuteriams. Rasite visko!
Kiekvienas priedas jūsų patirtį pagerins vis kitaip. Jeigu esate tikras žaidimų fanatikas ir norite savo laiką leisti dar smagiau – būtinai papildykite savo žaidimų kompiuterį priedais!