Fortakas 8 700 30 100

Žaidimai

Įvairūs žaidimai yra tapę ne tik puikia pramoga, tačiau ir būdu atsipalaiduoti bei pabėgti nuo kasdieninių problemų. Fortako asortimente rasite ne tik kompiuterinių ar konsolėms skirtų žaidimų, tačiau ir įvairių konstruktorių, kaladėlių ir žaislų. Čia jūsų laukia platus žaidimų pasirinkimas.

Žaidimai

Ar žinojote, kad žymusis žaidimas „Mario“ buvo pavadintas pirmojo Nintendo sandėlio šeimininko vardu? O „Pac-Man“ idėja šio žaidimo kūrėjui kilo tiesiog bevalgant picą? Vaizdo žaidimų industrija visame pasaulyje yra vertinama daugiau nei 70 milijardų JAV dolerių! Todėl žaidimų kūrėjai nuolat kuria ne tik įvairius kompiuterinius žaidimus, tačiau ir pritaikytus naudoti įvairioms konsolėms.  Nors XBOX bei PlayStation konsolės tapo itin populiarios, PC žaidimai vis tiek yra vieni perkamiausių. Jie skirti tiek stacionariems, tiek ir nešiojamiems kompiuteriams. Jų pasirinkimas yra išties akinantis – galima rinktis įvairiausių tematikų žaidimų, sukurtų įvairiausių viso pasaulio gamintojų. Tačiau renkantis kompiuterinį žaidimą, svarbu pasidomėti, kad jūsų turimas kompiuteris yra pakankamai pajėgus, kad galėtumėte be problemų mėgautis žaidimu. Kiekvienas žaidimas turi tam tikrus techninius reikalavimus kompiuteriui. Abejojate, ar jūsų kompiuteris juos atitinka? Kreipkitės į Fortako darbuotojus ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija!

XBOX žaidimai yra išskirtinai tinkami tik XBOX konsolėms.  Pagrindinis klausimas, iškylantis XBOX konsolių savininkams – ar  įsigijus naują konsolę bus galima žaisti senajai pritaikytus žaidimus, ar vis tik teks įsigyti naujus? Microsoft puikiai supranta šią savo vartotojų dilemą ir ieško sprendimų, palengvinančių apsisprendimą rinktis naujos kartos konsolę. Štai, pavyzdžiui, į savo naujo tipo konsolę XBOX One gamintojas integravo atgalinio suderinimo („backward compatibility“) funkciją, kuri šią dieną leidžia naudoti naudoti virš 300 XBOX 360 skirtų žaidimų (jų sąrašą galima rasti gamintojo internetinėje svetainėje). Štai XBOX One skirtus žaidimus konsolė XBOX One S palaiko pilnai, jokie papildomi konfigūravimai nėra reikalingi. Tačiau turintiems XBOX One konsolę ir norintiems įsigyti naujų žaidimų, derėtų būti kiek atsargesniems ir neįsigyti XBOX One S skirtų žaidimų, mat senesnės konsolių versijos naujų žaidimų tiesiog nepalaiko.

PlayStation konsolė originaliai buvo Nintendo kompanijos idėja, o Sony turėjo gaminti tik tam tikras detales. Tačiau vėliau Nintendo apsigalvojo ir atsisakė PS gamybos idėjos ir Sony tuo pasinaudojo. Dabar Sony PlayStation – vienas iš dviejų populiariausių žaidimų konsolių gamintojų visame pasaulyje. Įvairūs Sony Playstation/PSP/PS Vita žaidimai jūsų laukia Fortako internetinėje parduotuvėje. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokiai konsolei žaidimai yra skirti. Mat PSP ir PS Vita konsolės yra nešiojamos, ir palaikomi žaidimai nėra skirti PlayStation konsolėms. Vėlgi įsigyjant naujus žaidimus PS konsolėms, taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kokiai konsolei žaidimas yra pritaikytas – naujo leidimo žaidimas gali  neveikti naudojant senesnio modelio Sony PlayStation konsolę.

Kompanijos Nintendo žaidimai – puikus pasirinkimas jaučiantiems nostalgiją senojo tipo konsolėms. Klasika tapę žaidimai pralinksmins ne tik suaugusiuosius, tačiau ir vaikus. Juk taip smagu prisiminti tokius žaidimus kaip „Mario“, „Legend of Zelda“ ar „Tetris“! O Nintendo konsolėms skirtus žaidimus taip pat rasite ir Fortake!