Fortakas 8 700 30 100

Ar egzistuoja idealus kompiuteris? Ko gero, ne, tačiau „Acer Aspire Switch“ stengiasi tai pasiekti. Įspūdingos kokybės liečiamas IPS ekranas, apsaugotas „Gorilla Glass 3“ stiklu, keturi naudojimo režimai ir pasakiškai veikianti „Windows 8.1“ operacinė sistema. Už ganėtinai žemą kainą „Aspire Switch“ jums suteiks galimybę naudotis aukščiausios kokybės produktu.

Acer Switch

Procesorius, kuris leis jums pajausti naudojimosi kompiuteriu malonumą

„Aspire Switch 10“ veikia su „Intel Atom“ keturių branduolių, 1.88 GHz procesoriumi, kuris leis jums naudotis kompiuteriu itin aktyviai – galėsite naudotis galybe programų vienu metu, naudoti kompiuterį kaip planšetę, žiūrėti filmus, rašyti tekstus ir t.t. „Acer Switch 10“ yra puikus kompiuteris darbui!

„Acer Snap Hinge“ – kompiuteris ir planšetė viename

Apverskite, pasukite arba nuimkite „Aspire Switch“ ekraną – ši technologija jums padės rasti daugiau kompiuterio panaudojimo galimybių, negu jūs galėjote įsivaizduoti! Galėsite patogiai žiūrėti filmus, naudotis kompiuteriu kaip planšete, naudotis įprastu režimu, naktį galėsite pastatyti kompiuterį ant stalo kaip laikrodį ir pritaikyti dar įvairesnėse situacijose.

Pasakiškas dizainas

„Acer Aspire Switch 10“ atrodo kaip itin aukštos klasės kompiuteris – aliuminis, kokybiška klaviatūra ir vientisas jutiminis laukas – tai suteikia „premium“ klasės kompiuterio įvaizdį. Be to, šis kompiuteris yra ir ypatingai lengvas (1.17 kg su klaviatūra arba 0.59 kg be klaviatūros), todėl jis itin portabilus!

Neribotos „Windows“ galimybės

„Acer Aspire Switch 10“ yra puikus kompiuteris tiek namams, tiek darbui, kadangi šis kompiuteris turi pilną „Windows 8.1“ operacinę sistemą, leidžiančią jums naudotis visomis programomis – „Photoshop“, „Microsoft Office“ programomis („Office“ paketas yra įdiegtas iš anksto), „Skype“ ir t.t. Kur visa tai tilps? Debesyje! Pirkdami „Aspire Switch 10“ jūs gausite 1 terabaitą vietos „OneDrive“ debesyse nemokamai!

Kompiuteriu galėsite naudoti net iki 8 valandų!

Kiek laiko dirbti galite įprastu nešiojamu kompiuteriu? 3, 4, daugiausiai 5 valandas? „Acer Aspire Switch 10“ turi didelės talpos bateriją ir energiją taupantį „Intel Atom“ procesorių, todėl su šiuo kompiuteriu galėsite dirbti net iki 8 valandų – visą darbo dieną!
Jeigu jūs nenorite išleisti kompiuteriui tūkstančių, tačiau jums reikia įrenginio tiek darbui, tiek naudojimui namuose – „Acer Aspire Switch 10“ yra puikus pasirinkimas!

Acer Switch rasite čia - kiekis ribotas!


smartadserver