Fortakas 8 700 30 100

Asus nešiojami kompiuteriai – populiariausi Lietuvoje

Kodėl Asus vardas Lietuvoje taip gerai žinomas? Greičiausiai dėl nešiojamų kompiuterių, nes planšetiniai kompiuteriai ir mobilieji telefonai sudaro kur kas mažesnę parduodamos produkcijos dalį. O gal natūralu, kad pirmų penkių didžiausių pasaulio gamintojų prekės ženklai yra nesunkiai atpažįstami?.. Juk Asus pagal 2015 metų pardavimus atsidūrė šio sąrašo 4 vietoje aplenkdamas Apple. Aišku, iki Lenovo, HP ir Dell dar šiek tiek trūksta, tačiau šansų yra, kad galima pasiekti ir daugiau.

Lietuva – nedidelė rinka, todėl visai nenuostabu, kad Asus kompiuteriai yra populiariausi ir perkamiausi. Panagrinėkite priežastis, kodėl taip yra.

Kainos ir kokybės santykis – idealus

Asus kompiuteriai, tiek nešiojami, tiek planšetiniai kainuoja gana nebrangiai, tačiau jų kokybė tikrai maloniai stebina. Taivano inžinieriai sukuria tikrai gerą produkciją, kuri yra ne tik patikima, bet ir pakankamai stilinga. Gal Asus ir netaps stiliaus ikona kaip Lenovo ir Apple, tačiau jau kelintus metus iš eilės ZenBook linija susilaukia dėmesio dėl savo išpuoselėto dizaino tiek iš vartotojų, tiek iš profesionalų. Metalinis korpusas reiškia solidumą ir tvirtumą, o kai už jį mokama kaip už įprastą plastmasinį, tai tik dar labiau paskatina vartotoją pirkti būtent asus nešiojamus kompiuterius.

Pigiausias normalus nešiojamas kompiuteris Asus VivoBook E402SA kainuoja vos 227 eurus. Tai yra pigiau už išmanųjį telefoną Asus ZenFone 2 Laser. Tokią kainą sau leisti gali daug kas...

Labai platus modelių asortimentas

Priešingybė yra Apple, nes jie išleidžia keletą modelių ir viskas, žmonės juos perka. Asus turi dešimtis modelių, kurie patenkina įvairius vartotojų poreikius. Verslas renkasi ZenBook linijos nešiojamus kompiuterius, kurie yra stilingi ir ploni, ilgai „laiko“ baterija. Kūrybinių verslų atstovai net neabejodami renkasi „Flip“ serijos nešiojamus kompiuterius, kurie atsiverčia 180 laipsnių kampu (pavyzdžiui, ASUS Zenbook Flip UX360CA-C4011T). Juose patogu demonstruoti eskizus, dirbti komandoje tiesiog ant vieno stalo iš visų pusių. Dažnai prezentacijas darantys žmonės (verslininkai ir studentai) renkasi „transformerius“ – nešiojamus kompiuterius, kurių ekranas nusiima ir jis tampa planšetiniu kompiuteriu, pavyzdžiui Asus Transformer Book  T100HA ATOM-Z8500 (kaina 378 eur.). VivoBook serijos nešiojami Asus kompiuteriai yra skirti namams ir namų pramogoms – filmams, nuotraukų peržiūrai, nedideliems darbams su grafika ir aišku darbui biuro programomis. Tai studentų kompiuteriai, kurie labai prisideda prie mokslų kokybės. Nedidelis EeBook nešiojamas kompiuteris (pavyzdžiui, Asus Eeebook R416SA) skirtas jaunimui, kuriam svarbu naršyti internete ir bendrauti su draugais. Jis nebrangus, nedidelis, turi gerą bateriją. Lietuvoje nėra populiarus tik ChromeBook – labai pigus nešiojamas kompiuteris su Chrome operacine sistema ir Google įrankiais. Jis turi tik  labai nedidelės talpos SSD diską, todėl viską tenka saugoti „debesyje“. Pasirodo, Lietuvoje tai problema, todėl šie modeliai iki mūsų keliauja labai vangiai. ROG (Republic of Gamers) serijos Asus kompiuteriai (pavyzdžiui vandeniu aušinamas Asus ROG GX700VO CI7-6820HK) yra tikras žaidimų mėgėjų džiaugsmas. Jie yra vieni iš populiariausių žaidimų kompiuterių šalia Alienware (Dell) ir MSI. Kaip matote, Asus kompiuteriai visiems poreikiams turi ką pasiūlyti. Jau nekalbant apie gana kokybiškus planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.

Patikima technika

Profesionalai paliudys – Asus tikrai yra patikima technika, kuria galima pasitikėti ir dirbti ilgus metus. Trūkumų patiria tik labai aukštus reikalavimus nešiojamiems kompiuteriams turintys pirkėjai ir naudotojai. Juk viskas priklauso nuo naudojamų programų. Jei nusiperkate pigiausią namams skirtą VivoBook serijos kompiuterį ir bandote juo žaisti „sunkius“ kompiuterinius žaidimus, akivaizdu, kad kils keblumų. Dėl to rinkdamiesi Asus nešiojamą kompiuterį atidžiai pasianalizuokite techninius parametrus. Visų pirma procesorius, vaizdo kortas, atmintį. Šie parametrai skiriasi, todėl reikalauti daugiau iš ribotos galio kompiuterio nevertėtų.

Baterijos veikimo laikas taip pat priklauso nuo daugelio dalykų – pavyzdžiui, ekrano įstrižainės, programų naudojimo, iškrovimų įpročių ir t.t.

Asus nešiojami kompiuteriai tikrai jums tiks ir patiks. Juos galite rasti mūsų el. parduotuvėje.