Fortakas 8 700 30 100

Cikloniniai dulkių siurbliai – vieni populiariausių

Cikloniniai dulkių siurbliai pastaruoju metu įgyja vis didesnį populiarumą. Nuo kitų dulkių siurblių jie skiriasi tuo, kad dulkės ir kiti nešvarumai yra surenkami ne į  vienkartinio ar daugkartinio naudojimo maišelius, bet į specialų konteinerį, kuris dažnai yra permatomas, ir matoma, kada reikia išvalyti dulkių siurblį. Palanku yra tai, kad šio dulkių siurblio valymas yra kur kas paprastesnis, ir tam niekada netenka paskirti pernelyg daug brangaus laiko. Šie dulkių siurbliai atsirado Anglijoje, o Japonijoje jie yra patys populiariausi. Nors mūsų šalyje toks pasirinkimas nėra pats dažniausias, tačiau galima pastebėti, kad šie dulkių siurbliai pasirenkami vis dažniau. Jie siurbia uragano principu, ir gali surinkti maždaug 96procentų dulkių. Nors toks pasirinkimas nėra pats geriausias alergiškiems žmonėms, tačiau tuo atveju, jei siurblys turi specialų filtrą, jis gali puikiai tikti ir dulkėms alergiškiems žmonėms.

Populiariausi cikloniniai siurbliai

Cikloninių dulkių siurblių pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada yra galimybė išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų poreikius. Dulkių siurblių gamintojų pasirinkimas taip pat labai platus – siūlomi Samsung, Philips, Dirt Devil cikloniniai dulkių siurbliai, ir taip pat galima rasti kitų gamintojų produkcijos. Taigi, kokius populiariausius dulkių siurblių modelius būtų galima išskirti? Tikimės, kad trumpos įvairių gamintojų dulkių siurblių apžvalgos padės jums paprasčiau išsirinkti tinkamiausią siurblį. Daugiau informacijos apie šiuos dulkių siurblius galėsite rasti  prie prekių aprašymų, o jei kils neaiškumų, tiesiog susisiekite nurodytais kontaktais – labai greitai gausite atsakymus į visus kylančius klausimus.

Cikloninis dulkių siurblys Philips FC8645/91

B energijos klasės dulkių siurblys su pažangia „Power Cyclone 4“ technologija sustiprina sustiprina oro srautą ir efektyviai siurbia nešvarumus. Švara užtikrinama keliais etapais: oras patenka per specialią angą, lenkta orą praleidžianti dalis nukreipia oro srautą į cikloninę kamerą, kur dulkės yra atskiriamos nuo oro.  Specialus „Tri Active+“ antgalis švelniai praskleidžia kilimą ar kitus minkštus paviršius, įtraukia nešvarumus per priekyje esančią angą, o šoniniai šepetėliai išvalo šalia esančius nešvarumus. EPA filtras turi didelį filtravimo paviršių, todėl puikiai filtruoja ir ilgai neužsikemša. Ergonomiška dulkių siurblio rankena leidžia patogiai valyti namus, todėl visada galėsite užtikrinti maksimalią švarą.

Dulkių siurblys Zelmer ZVC355SP

Zelmer dulkių siurbliai taip pat yra gana populiarūs, tad renkantis tinkamiausią produkciją pasvarstoma ir apie tokio dulkių siurblio įsigijimą. Zelmer ZVC355SP – tai 700 W galios cikloninis dulkių siurblys, kurio konteinerio talpa – 2 l. Minkšti dulkių siurblio ratai užtikrins, kad nesubraižysite grindų paviršiaus, o dulkių siurblio horizontalus arba vertikalus parkavimas leis jums siurbti dar paprasčiau. Net 7 metrų laido ilgis padės be jokių rūpesčių išsiurbti namus, ir jums nereikės rūpintis, kur būtų galima perjungti dulkių siurblio kištuką.

Dirt Devil DD2324-1 cikloninis dulkių siurblys

Tai – itin galingas ir manevringas cikloninis dulkių siurblys, kuris padės palaikyti švarą kiekvienuose namuose. Dulkių siurblys yra gana lengvas ir kompaktiškas, todėl palaikyti švarą namuose galėsite dar paprasčiau. Komplekte esantys skirtingi dulkių siurblio antgaliai padės dar lengviau išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas, ir jūs galėsite džiaugtis namais, spindinčiais švara. Dulkių siurblys yra 800 W galingumo, komplekte yra priedai, skirti valyti parketą, kitus kietus paviršius ir baldų apmušalus. Guminiai dulkių siurblio ratukai užtikrins, kad siurbdami nepažeisite grindų, o ilgas dulkių siurblio laidas leis siurbti 7,5 metro nuotoliu. Chromuotas teleskopinis vamzdis garantuos dulkių siurblio ilgaamžiškumą, tad apie naujo siurblio įsigijimą neteks svarstyti dar tikrai ilgą laiką.

Dulkių siurblys Hoover SP71_SP40011

Hoover dulkių siurbliai yra žinomi jau nuo seno – šio gamintojo produkcija siūloma jau daugiau nei šimtą metų. Dulkių siurblys Hoover SP71_SP40011 pasižymi kompaktiškumu ir ypatingai patogiu konteineriu, kuriame surenkamos dulkės. Dulkių siurblio valymui prireiks vos kelių akimirkų, todėl namų tvarkymas taps kur kas paprastesnis. Ilgas, net 8 metrų, dulkių siurblio laidas leis paprasčiau siurbti namus, o skirtingi antgaliai leis išvalyti net ir sunkiai pasiekiamas vietas. 700 W galios cikloninis dulkių siurblys padės jums greitai ir efektyviai išvalyti visus namų kampelius.

Rowenta City Space Cyclonic Eco RO2522AO

Šis dulkių siurblys yra labai kompaktiškas, todėl lengvai atras vietą kiekvienuose namuose. Dulkių siurblio svoris nesiekia keturių kilogramų (3,7 kg), su optimaliu 1,2 l talpos konteineriu padės greičiau ir efektyviau susitvarkyti namus. Dideliu greičiu judančios dulkių dalelės atsidurs siurblio konteineryje, todėl namuose užtikrinamas švarus oras. 950 W galios dulkių siurblys prilygsta 2000 W galios dulkių siurbliams, tačiau jo energijos sąnaudos yra dvigubai mažesnės. Šis cikloninis dulkių siurblys yra parduodamas su įvairiais priedais, kurie leis greičiau išvalyti namus.

Dulkių siurblys Samsung VCMA15QS

Tai – gana kompaktiškas 39x27x24,7 cm dulkių siurblys, kurio galia siekia 1500 W. Dulkių siurblio konteinerio talpa – 1,5 l, laido ilgis siekia 6 metrus. Dulkių siurblys turi Twin Chamber sistemą, kuri užtikrina efektyvų dulkių surinkimą. Namų tvarkymas taps kur kas greitesnis ir paprastesnis – šis dulkių siurblio modelis galės puikiai pateisinti daugumos žmonių poreikius. Dulkių siurblio konteinerį ištuštinti bus labai paprasta, tad galėsite sutaupyti laiko.

Jei kils tam tikrų klausimų, susijusių su siūlomais dulkių siurbliais, visada galite pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie mielai patars, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia palankiausia. Renkantis tinkamiausią cikloninį dulkių siurblį nereikėtų skubėti – iš gausybės siūlomų prekių visada galėsite išsirinkti tinkamiausias, tačiau įvertinkite, kokia pasirinkimo galimybė galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius.