Fortakas 8 700 30 100

Energiją taupantys dulkių siurbliai

Nuo 2014 metų visi Europoje parduodami dulkių siurbliai turi būti žymimi pagal energijos suvartojimo gaires. ES energijos sąnaudų žyma nurodo, kad dulkių siurblių maksimali galia turi būti ne didesnė nei 1600 W, dulkių surinkimo nuo kilimo geba turėtų būti ne mažesnė nei  71 procentas, o nuo kietų grindų – ne mažesnė nei 96 procentai. Dauguma gamintojų siekia, kad energijos sąnaudos būtų kuo mažesnės, o dulkių siurbimas – kuo efektyvesnis. Pirmasis energiją taupantis dulkių siurblys buvo pristatytas prieš kiek mažiau nei dešimt metų (jį sukūrė Electrolux kompanija), o šiandien tuo turi pasirūpinti visos dulkių siurblius gaminančios kompanijos, kurios savo produkciją tiekia Europos Sąjungos šalių teritorijoje.

Samsung dulkių siurbliai

Samsung – tai kompanija, kuriai svarbu ekologija ir kliento poreikiai, todėl sukurti aukščiausios klasės dulkių siurbliai gali puikiai pateisinti kiekvieno vartotojo poreikius. ECO linijos dulkių siurbliai pasižymi energijos taupumu ir dideliu efektyvumu valant kietus ir minkštus paviršius. Siūlomi dulkių siurbliai su maišeliais, be jų, ir statieji dulkių siurbliai, tad kiekvienas vartotojas gali išsirinkti tokį siurblį, kuris geriausiai  pateisintų poreikius. Efektyviau siurbti dulkes padeda platesnis dulkių siurblio šepetys ir lanksti žarna – visa tai leidžia efektyviau siurbti dulkes, sunaudojant mažiau elektros energijos. Naujuose Samsung dulkių siurblių modeliuose gali būti įmontuotas sensorius, kuris „žino“, kur jau valėte dulkes, o kur – dar ne. Tai padeda sutaupyti ne tik elektros energijos, bet taip pat ir jūsų brangaus laiko, tad namų siurbimas gali pareikalauti kur kas mažiau laiko.

Siemens dulkių siurbliai

Siemens kompanija taip pat pristatė naujus patobulintus dulkių siurblius, kurie padeda sutaupyti elektros energijos. Atsisakyta naudoti dulkių siurblių maišelius, nes nemažai vartotojų skundžiasi, kad po kurio laiko sumažėja siurbimo efektyvumas. Pildantis maišeliams blokuojamas oro pateikimas į maišelį, todėl siurbiama prasčiau. Taigi, kad taip nenutiktų, Siemens kompanija nusprendė atsisakyti dulkių siurblių su maišeliais. Daugumos šio gamintojo siūlomų dulkių siurblių yra A efektyvumo klasės, todėl dulkės yra susiurbiamos kur kas efektyviau.Smulkios dulkės, esančios įvairiuose plyšiuose, gali kelti pavojų sveikatai, todėl svarbu pasirūpinti efektyviu dulkių siurbimu. Šiuolaikinis specialus  XXL dydžio dulkių maišas užtikrina, kad oro srauto pateikimas nebus blokuojamas, tad viso siurbimo metu dulkės bus siurbiamos taip pat efektyviai, kaip ir pradėjus siurbti. Naujuose modeliuose įmontuotas higieninis filtras leidžia dar geriau sulaikyti dulkes – filtro nereikia keisti, pakanka po kiekvieno siurbimo jį išplauti. Tuštinant dulkių siurblio maišą, jis yra sandariai uždaromas, tad galite nesibaiminti, kad dulkių pasklis į aplinką. Naujausi Siemens dulkių siurbliai yra lankstūs posūkiuose, gali veikti net 12 metrų spinduliu, yra itin lengvai pastatomas.

Electrolux dulkių siurbliai

Electrolux – tai kompanija, kuri pirmoji sukūrė „žaliuosius“ dulkių siurblius, kurie padeda sutaupyti elektros energijos. Pirmasis toks dulkių siurblys buvo pristatytas 2008 metais, ir šiandien tokių siūlomų dulkių siurblių galime rasti kur kas daugiau. „Žalieji“ Electrolux dulkių siurbliai yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų: 55 procentus dulkių siurblių korpuso sudaro perdirbtas plastikas, ir net 90 procentų panaudotų medžiagų vėliau gali būti perdirbamos. Eletrolux kompanija pagal aplinką tausojančius produktus, ir ši kompanija yra vienintelė buitinių prietaisų gamintoja, kuri yra įtrauka į „Dow Jones“ darnios plėtros pasaulinį indeksą.  Nuo 2005 Electrolux energijos suvartojimą sumažino 15 procentų, ir tai reiškia, kad į aplinką pateko net 100 000 tonų mažiau anglies dioksido. Bendrovė laikosi nuostatos, kad aplinkos užterštumas ir klimato kaita yra visų mūsų problema, tad kuriant produktus visuomet atsižvelgiama į tai, kad technika būtų draugiška aplinkai.

Karcher dulkių siurbliai

Karcher kompanija taip pat rūpinasi aplinkos tausojimu. Karcher labai anksti pripažino, kad aplinkos tausojimas – tai viena didžiausių kiekvieno gamintojų atsakomybių. 1996 metais kompanijai buvo suteiktas ISO 14001 sertifikatas, kuris nurodo, kad energijos suvartojimas turi būti mažinamas 20-30 procentų. Karcher dulkių siurbliai yra tausojantys aplinką, tačiau veikia itin efektyviai, todėl namuose galima užtikrinti švarą be didesnių pastangų.

Dirt Devil dulkių siurbliai

Dirt Devil kompanija buvo įkurta daugiau nei prieš šimtmetį, ir per šį laikotarpį gamintojas stengėsi tobulinti siūlomus dulkių siurblius. Eko Rebel dulkių siurblių serija buvo sukurta Vokietijos inžinierių, kurie užtikrino svarbiausias dulkių siurblių savybes: efektyvų siurbimą suvartojant mažiau elektros energijos, patogų ir lengvą naudojimą, elegantišką dizainą ir itin aukštos kokybės gamyboje naudojamas medžiagas.

Bosch dulkių siurbliai

Bosch kompanija buvo įkurta dar 1886 metais, ir nuo pat kompanijos įkūrimo didelis dėmesys buvo skiriamas inovacijoms. Bosch kompanijos šūkis – tai technologiniai atsakymai į ekologinius klausimus, todėl bendrovė itin didelį dėmesį skiria aplinkos išsaugojimui. Kompanija investuoja į technologijas, kurios leidžia labiau tausoti aplinką, ir tai Bosch bendrovei generuoja maždaug trečdalį gaunamų pajamų. Kompanijos siūlomi dulkių siurbliai yra labai galingi, tačiau taupantys elektros energiją. Siūloma įsigyti tokių dulkių siurblių, kurie veikia ypatingai tyliai, ir gali efektyviai susiurbti gyvūnų plaukus, kas yra itin aktualu naminių gyvūnų mylėtojams. Higieniški dulkių siurblių filtrai apsaugo nuo dulkių patekimo į aplinką, tad tokie dulkių siurbliai puikiai tiks alergiškiems žmonėms.

Didieji buitinės technikos gamintojai siekia, kad kuo didesnis dėmesys būtų skiriamas aplinkos tausojimui.  Naujausios gamybos technologijos, į kurias investuojami didžiuliai pinigai, padeda sutaupyti itin didelius elektros energijos kiekius, ir tai tikrai teigiamai atsiliepia aplinkai. Taigi, rinkdamiesi dulkių siurblį įvertinkite ir tai, ar jūs prisidėsite prie aplinkos išsaugojimo – juk tai visų mūsų planetos žmonių rūpestis.