Fortakas 8 700 30 100

Geriausi trintuvų gamintojai : trumpa produkcijos apžvalga

Trintuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada galima išsirinkti patį tinkamiausią. Neretais atvejais  produkcija yra pasirenkama pagal jos gamintoją, ir šiandien siūlomi įvairių prekinių ženklų trintuvai, kurie tikrai galėtų pateisinti kiekvieno poreikius. Galima išskirti kelis populiariausius trintuvų gamintojus, kurių produkcija pasirenkama tikrai neretais atvejais, ir tai gali jums padėti išsirinkti tinkamiausią produkciją.

Philips trintuvai

Philips trintuvai – vieni populiariausių.Šio gamintojo produkciją vartotojai vertina tikrai labai palankiai, ir iš gausybės siūlomų prekių visada galima išsirinkti pačias tinkamiausias.

 • PHILIPS HR1600/00 – tai trintuvas su pusės litro talpos indu, kurio galingumas – 550 W. Trintuvas turi dviejų mygtukų atlaisvinimo sistemą, kuri leidžia dar paprasčiau nuimti trintuvo antgalį. Plona rankena užtikrins dar patogesnį darbą, o blenderio galia padės susmulkinti ir pačius kiečiausius maisto produktus.
 • PHILIPS HR1621/00 trintuvas – tai 650 W galios įrenginys, turintis du greičio režimus. Blenderio indo talpa 0,5 l, laido ilgis – 1,25 m. Trintuvas turi ašmenų apsaugą nuo apsitaškymo.
 • PHILIPS HR1603/00 – tai trintuvas, kuris yra unikalaus dizaino. 550 W galios trintuvas leis susmulkinti kietus maisto produktus, o kapoklio ir plaktuvo duetas leis vos per kelias sekundes paruošti ingredientus sriubai, tyrelėms ar padažams.
 • PHILIPS HR1625/00 trintuvas padės dar lengviau susmulkinti riešutus ar kietą sūrį – specialus kapoklio priedas dar labiau palengvins maisto ruošimą. Trintuvas turi „Turbo“ mygtuką, kuris leidžia dar greičiau išmaišyti susmulkintus produktus. Trintuvas yra 650 W galios ir turi tvirtą metalinį antgalį, kuris užtikrina dar ilgesnę tarnavimo trukmę.
 • PHILIPS HR1677/90 trintuvas yra itin galingas – 800 W. Šiuo įrenginiu galėsite greitai ir paprastai susmulkinti įvairius maisto produktus, ir tai galėsite padaryti vos per kelias sekundes. Įrenginys atlieka trejopą funkciją – tai ne tik trintuvas, bet ir plakiklis bei virtuvinis kombainas viename.Trintuvas turi 3 antgalius, matavimo stiklinę, apsaugą nuo apsitaškymo.


Braun trintuvai

Braun trintuvai taip pat pelnė vartotojų pasitikėjimą. Ši kompanija gyvuoja jau beveik šimtmetį, todėl per šį laikotarpį spėjo išsiaiškinti didžiausius klientų poreikius, ir produkcijos patobulinimai visada leidžia tikėtis pačių geriausių rezultatų. Taigi, kokie Braun trintuvai pasirenkami dažniausiai?

 • BRAUN MQ 5035 SAUCE trintuvo peiliukai pagaminti iš nerūdijančio plieno, trintuvas turi 21 greičio funkciją, plakiklį grietinėlei, kiaušiniams ir padažams. Vos per kelias akimirkas galima suplakti įvairius ingredientus, o visus trintuvo priedai gali būti plaunami indaplovėje. Unikali  Power Bell technologija užtikrina dar geresnį maišymo efektyvumą, todėl darbus galėsite atlikti dar greičiau.
 • BRAUN MQ 320 550W rankinis trintuvas turi du greičio režimus, kurie leidžia kontroliuoti plakimo greitį.  Indas pagamintas iš plastiko, o peiliukai – iš nerūdijančio plieno, kas užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Trintuvo galia – 550 W, indo talpa – 350 ml.
 • BRAUN MQ 500 Soup – tai 600 W galios kotinis blenderis, kuris yra ypatingai lengvas ir plonas. Galima pasirinkti vieną iš dviejų greičio nustatymų, kurie tiktų paruošti tam tikrus ingredientus sriubos ar padažų gamybai. Nuimamos blenderio dalys gali būti plaunamos indaplovėje.
 • BRAUN MQ775 kotinis trintuvas yra net 750 W galios. Produktas turi „Smart Speed“ greičio reguliavimą, Komplektą sudaro virtuvinis kombainas su priedais pjaustyti ir tarkuoti, ir plastikinė stiklinaitė. Daugybę funkcijų turintis trintuvas padės dar greičiau paruošti įvairius patiekalus, kuriais galėsite nustebinti svečius.
 • BRAUN MQ 787 Gourmet FP kotinis trintuvas su plieniniu kotu yra 750 W galios. „Smart Speed“ greičio reguliavimas padės greičiau paruošti maisto produktus įvairių patiekalų gamybai. Komplektą sudaro virtuvinis kombainas su priedu minkyti, pjaustyti ir tarkuoti.


Bosch trintuvai

Bosch kompanija žinoma jau nuo seno, nes šis prekės ženklas sukurtas daugiau nei prieš šimtmetį. Kaip ir Braun ir Philips blenderiaiBosch trintuvai pasirenkami pakankamai dažnai. Tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių, ir tereikia pasidomėti, kurie siūlomų trintuvų galėtų geriausiai atitikti jūsų poreikius.

 • Bosch MSM66150 600 W galios trintuvas padės greičiau susmulkinti įvairius maisto produktus – įrenginys turi 12 galingumo lygius, tad šis rankinis blenderis tikrai padės dar greičiau paruošti sriubas, padažus, tyres ar kitus gaminius. Prietaiso kaina yra gana nedidelė, tad šis blenderis yra prieinamas praktiškai kiekvienam.
 • Bosch MSM87165 rankinis trintuvas turi ir plakimo funkciją, tad vienu įrenginiu galėsite atlikti dar daugiau įvairių veiksmų. Trintuvas yra itin tyliai veikiantis, turi 12 greičio pakopų, kurios leis jums dar greičiau paruošti produktus įvairiems patiekalams. Iš nerūdijančio plieno pagaminti antgaliai užtikrins dar ilgesnę trintuvo tarnavimo trukmę.
 • Bosch MSM6B100 trintuvas yra vienas pigiausių, todėl puikiai tiks tais atvejais, jei trintuvu naudojamasi gana retai. Trintuvas yra 280 W galios, jo dizainas – labai patrauklus, įrenginys labai kompaktiškas, todėl neužims daug vietos jūsų virtuvėje.
 • Bosch MSM67170 – tai itin tyliai veikiantis rankinis blenderis, turintis 12 greičio pakopų. 750 W trintuvo galia leis susmulkinti net ir kietus maisto produktus ar ledo gabalėlius.  Įrenginys yra itin aukštos kokybės ir patvarus.
 • Bosch MSM88190 rankinis blenderis yra 750 W galios. Veikia ypatingai tyliai, tad galite nesibaiminti, kad smulkindami maisto produktus kelsite triukšmą.  Skirtingi antgaliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, skirti plakti ar trinti maisto produktus, padės jums dar greičiau susmulkinti maisto produktus.

 

Rinktis tikrai yra iš ko, ir svarstant įsigyti naują trintuvą, taip pat galima pagalvoti apie kitų gamintojų produkciją – taip pat rasite Siemens, Tefal, Esperanza, Zelmer ir kitų gamintojų trintuvų, kurie galės puikiai pateisinti jūsų lūkesčius.