Fortakas 8 700 30 100

Geriausiai vartotojų įvertinti dulkių siurbliai

Praėjusiais metais vartotojų nuomonės apklausa „Diplotop“ išrinko geriausiai įvertintus dulkių siurblius, kuriuos vartotojai įvertino didžiausiais balais. Šioje apklausoje dalyvavo beveik pusė milijono interneto vartotojų iš 41 pasaulio šalies, todėl tikrai galima tikėtis, kad gauti rezultatai yra pakankamai tikslūs. Taigi, kokie dulkių siurbliai yra įvertinti palankiausiai?

Bosch BBH MOVE dulkių siurblys

Šis dulkių siurblys buvo įvertintas palankiausiai – vidutinis jo įvertinimas siekia net 8,6 balo. Nieko nuostabaus – tai itin patogus dulkių siurblys, kuris yra ir stacionarus, ir rankinis. Pastatomas ir rankinis dulkių siurblys viename leis dar greičiau ir paprasčiau tvarkyti namus – galima pasirinkti du galingumo lygius. Bosch BBH MOVE dulkių siurbliai turi kelias versijas, ir visas jų vartotojai vertina tikrai labai palankiai. Galingi dulkių siurbliai yra pakankamai kompaktiški ir lengvi, tad namus galima tvarkyti be didesnių pastangų.

Dirt Devil DD7275-1 REBEL 75 HFC dulkių siurblys

Šis dulkių siurblys įvertintas kaip vienas patikimiausių. Tai – galingas energiją taupantis dulkių siurblys, kuris turi net 3,2 l dulkių talpyklą. Kompaktiškas A klasės dulkių siurblys leidžia itin efektyviai valyti kietus paviršius, tad visada galite būti tikri, kad jūsų namai tiesiog blizgės švara. Dulkių siurblio komplektą sudaro specialus filtras ir antgaliai, skirti įvairių paviršių valymui. Dulkių siurblys be maišelio yra paprastai valomas, tad tam nereikia sugaišti papildomo laiko.

NILFISK Multi 20 dulkių siurblys

Vartotojų teigimu, šį dulkių siurblį yra labai paprasta naudoti. Tai – drėgno ir sauso valymo dulkių siurblys, kurį tinka naudoti ir patalpose, ir lauke. Šis įrenginys efektyviai susiurbia vandenį ir purvą, todėl užtikrinama maksimali švara. Maksimali šio siurblio galia yra 1400 W, ir jos visiškai pakanka norint greitai susiurbti įvairius nešvarumus. Siurblys veikia pakankamai tyliai, jo ratukai yra labai manevringi, todėl naudoti dulkių siurblį visada yra gana paprasta ir patogu. Komplekte yra antgalis, skirtas įvairiems siauriems plyšiams, ir tai leidžia dar greičiau išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas.

DYSON DC29db Origin dulkių siurblys

Vartotojų manymu, tai – labai patogus ir patikimas dulkių siurblys, leidžiantis išvalyti net ir sunkiai pasiekiamas vietas. Lengvas ir kompaktiškas (356 x 293 x 441 mm matmenų, sveriantis tik 400 g) dulkių siurblys  neužsikemša ir nepraranda siurbimo galios viso siurbimo metu. Reguliuojamas dviejų dalių teleskopinis vamzdis su universaliu šepečiu tinka valyti įvairius paviršius, o kombinuotas antgalis pritaikytas valyti siaurus plyšius.

Dulkių siurblys Electrolux PF1ANIMAL

Šis dulkių siurblys yra vienas taupiausių – per metus suvartoja 25,2 kWh energijos. Siurbiant dulkės yra renkamos į specialų S-bag 3,5 litrų talpos maišelį. Antgalių paminkštinimai neleidžia susibraižyti įvairiems paviršiams, todėl švarą galėsite palaikyti visiškai saugiai. Maži ratukai yra skirti dar geriau manevruoti tarp įvairių daiktų, o specialūs antgaliai leidžia išvalyti ir sunkiai pasiekiamas vietas. Įsigydami šį dulkių siurblį galėsite rinktis ir įvairius specialius antgalius, kurie padės jums išvalyti įvairias namų vietas.

Cikloninis dulkių siurblys Philips FC8645/91

Šį dulkių siurblį vartotojai vertina taip pat labai palankiai. Šis siurblys yra gana taupus – per metus suvartoja 33,6 kWh. Ergonomiška dulkių siurblio rankena leidžia paprasčiau pasiekti įvairius plyšius ir kampelius, todėl namai yra valomi dar efektyviau. Šis dulkių siurblys visada gali užtikrinti švarą jūsų namuose, ir tam tikrai neprireiks didelių pastangų.  Specialus EPA filtras padeda surinkti mikroskopinius parazitus, kurie sukelia alergiją, tad namuose visada bus sveikas ir švarus oras.

Samsung VC07H40E0VR/SB 

700 W dulkių siurblys vartotojų vertinamas itin palankiai. Valyti namus galima net 10 metrų spindulio, todėl siurbiant kambarius nereikės perjungti elektros kištuko. Kieti paviršiai yra valomi itin efektyviai, todėl grindų valymui nereikės daug pastangų. Šis dulkių siurblys padeda sutaupyti elektros energijos, ir palaiko švarą jūsų namuose.

DYSON DC52c Allergy dulkių siurblys

Cikloninis dulkių siurblys su vibruojančiais konsolių galiukais leidžia dar greičiau išvalyti namus. Cikloninis dulkių siurblys neturi specialių maišelių, kuriuose yra kaupiamos dulkės, todėl išvalyti dulkių siurblį galima kur kas greičiau ir paprasčiau. Specialus filtras iš oro pašalina 0,5 mikrono daleles – žiedadulkes, pelėsio daleles, bakterijas, ir t.t., todėl namų aplinka tampa kur kas sveikesnė. Siurbiant galima reguliuoti siurbimo galią, todėl tai leidžia taupyti energiją ir dar efektyviau pašalinti nešvarumus.Dulkių siurblys yra skirtas valyti įvairius grindų paviršius, o specialūs antgaliai leidžia pasiekti net ir siaurus plyšius, kuriuos išvalyti gali būti gana sunku.

Dulkių siurblys HOOVER Synthesis

A energijos sąnaudos klasės dulkių siurblys leidžia sutaupyti energijos, ir namus valyti dar efektyviau. Specialus HEPA filtras užtikrina dar sveikesnę aplinką jūsų namuose, o siurbimo galios reguliavimas padeda paprasčiau išvalyti įvairius paviršius. Kai dulkių maišelis prisipildo, apie tai įspėja garsinis signalas, ir laiku pakeitus maišelį nesumažėja siurbimo galia.

Geriausių gamintojų dešimtukas

Vartotojai išskyrė 10 dulkių siurblių gamintojų, kurie geriausiai atitinka jų poreikius:

  • Pirmoje vietoje puikuojasi Miele – šis gamintojas įvertintas 75,5 balais iš 100;
  • Antroje vietoje – Nilfisk, įvertintas 74,5/100;
  • Trečioje vietoje – Rowenta, 72,8/100;
  • Ketvirtoje vietoje – Philips, 72,7/100;
  • Penktoje – Moulinex, 70,7/100;
  • Šeštoje – Electrolux, 70,4/100;
  • Septintoje – Bosch, 69,7/100;
  • Aštuntoje – Dirt Devil, 69,2/10;
  • Devintoje – LG, 67,8/100;
  • Dešimtoje - Black&Decker, gavęs 67,1 įvertinimą iš 100.

Taip pat vartotojai vertina ir kitus gamintojus: Karcher, Samsung, Hoover, Siemens, ir t.t. Renkantis tinkamiausią dulkių siurblį svarbiausia atsižvelgti į konkrečius savo poreikius, ir tai visada galės padėti atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.