Fortakas 8 700 30 100

Į ką atkreipti dėmesį renkantis trintuvą?

Ne visada paprasta išsirinkti tinkamiausią trintuvą, nes jų pasiūla tikrai labai didelė. Jei tokį prietaisą pirksite pirmą kartą, tikėtina, kad galvoje kirba klausimas, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį. Pasirinkę tinkamiausią trintuvą, tikrai pastebėsite, kad maisto gaminimas gali būti dar paprastesnis, ir jums nereikės didelių pastangų, norint paruošti trintų daržovių sriubą, padažą ar užtepėlę. Atsižvelkite į keletą svarbių kriterijų, ir tai padės jums paprasčiau išsirinkti tinkamiausią trintuvą.

Rankinis ar stacionarus trintuvas?

Pirmiausia vertėtų nuspręsti, kuris šių trintuvų galėtų geriausiai pasiteisinti. Stacionarūs trintuvai nuo rankinių skiriasi tuo, kad jie yra skirti sutrinti jau supjaustytus maisto produktus. Stacionarių trintuvų nereikia laikyti rankose, todėl įvairių produktų trynimas gali būti atliekamas paprasčiau. Stacionarūs trintuvai yra didesni nei rankiniai blenderiai, todėl svarbu pagalvoti, ar virtuvėje yra pakankamai vietos laikyti šį įrenginį. Kai kurie stacionarūs trintuvai turi savaiminio išsivalymo funkciją, kas tikrai gali palengvinti trintuvo priežiūrą. Rankinių trintuvų antgaliai paprastai gali būti plaunami indaplovėje, o jo vidų galima valyti drėgna šluoste.

Kokio galingumo blenderis geriausiai pasiteisins?

Tai priklausys nuo to, kam dažniausiai naudosite trintuvą. Blenderio galingumas parodo, kaip greitai įrenginys gali susmulkinti maisto produktus – kuo galingumas yra didesnis, tuo greičiau bus susmulkinami maisto produktai. Dažniausiai trintuvų galia varijuoja nuo 150 iki 2000 vatų. Jei blenderis bus naudojamas tik savoms reikmėms (ne tam tikroje maitinimo įstaigoje), gali visiškai pakakti maždaug 300 vatų, o tuomet, jei dažnai bus smulkinami ledo kubeliai, palanku rinktis trintuvą, kurio galia 500 vatų ar dar didesnė. Kuo didesnė bus trintuvo galia, tuo greičiau galėsite susmulkinti įvairius maisto produktus, ir didelio galingumo blenderiai padės įveikti net ir gana kietus maisto produktus.

Kiek greičio pakopų turi trintuvas?

Patys paprasčiausi blenderiai gali turėti vos dvi ar kelias greičio pakopas, tačiau taip pat galima rasti produkcijos, kuri turėtų net 15 ar dar daugiau greičio pakopų. Įvairios greičio pakopos gali būti pritaikytos smulkinti įvairius maisto produktus, todėl ruošti įvairius valgius galėsite įdėdami dar mažiau pastangų. Vis dėlto, visada yra svarbu pagalvoti, kiek greičio pakopų tikrai naudosite – jei jų reikia pakankamai nedaug, neverta investuoti į brangesnius blenderius, kurie turi daugiau greičio pakopų.

Iš ko pagamintas trintuvo indas?

Trintuvo indas gali būti pagamintas iš plastiko arba stiklo. Pigiausi blenderai paprastai yra gaminami iš plastiko, ir galima būti tikriems, kad blenderio indas bus atsparus mechaniniams pažeidimams. Vis dėlto, indas iš plastiko gali sugerti maisto produktų kvapus.Jei norite, kad taip nenutiktų, indas iš stiklo tikrai gali būti puikia pasirinkimo galimybe, tačiau visada svarbu saugoti indą nuo pažeidimų, nes jis gali įskilti arba sudužti. Blenderiai su stikliniu indu paprastai kainuoja brangiau.

Koks yra trintuvo gamintojas?

Rinkdamiesi gamintoją būkite atidūs: tinkamai pasirinktas gamintojas visada gali užtikrinti nepriekaištingą gaminio kokybę. Puikiai vertinami Bosch, Siemens, Zelter, Braun ir Bosch blenderiai, tačiau pasirinkimo galimybės gali būti dar platesnės Paprasčiausiai galite pasidomėti, kokių gamintojų blenderius vartotojai vertina palankiausiai, ir tai gali padėti paprasčiau nuspręsti, koks pasirinkimas galėtų būti pačiu palankiausiu.

Kokia siūlomų trintuvų priežiūra?

Jei rinksitės stacionarų blenderį, pasidomėkite, ar yra savaime išsivalymo funkcija. Tai padeda daug paprasčiau prižiūrėti blenderį, ir jį panaudojus nereikės paskirti daug laiko, norint išvalyti blenderį. Jei nuspręsite rinktis rankinį trintuvą, tokiu atveju įvertinkite, ar jo dalis galima plauti indaplovėje – juk tai gali padėti kur kas greičiau išvalyti blenderį.

Kokia yra trintuvo kaina?

Jei esate numatę, kiek pinigų galite skirti blenderiui, internetinėje parduotuvėje labai greitai galėsite atrasti prekes, kurios yra siūlomos už jus dominančią kainą: galėsite pasirinkti tam tikrą kainų intervalą, ir netrukus rasite prekes, kurios geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes. Brangiau kainuojantys blenderiai neretai yra funkcionalesni – jie gali turėti ne tik trynimo, bet taip pat ir plakimo funkciją, tad nereikės papildomai įsigyti plakiklį, skirtą ruošti įvairius kremus ar tešlą. Vis dėlto, jei tokia funkcija nesinaudosite, tikrai gali pasiteisinti ir pigiau kainuojantys blenderiai.

Ar trintuvas pakankamai kompaktiškas?

Svarbu yra tai, kad trintuvas rastų savo vietą virtuvėje, tad pagalvokite, kokio dydžio blenderis galėtų geriausiai pasiteisinti. Rankiniai blenderiai yra kur kas kompaktiškesni nei stacionarūs, ir rinkdamiesi tinkamiausią taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ar jo dizainas jums atrodo patrauklus. Norint susikurti jaukią virtuvę, svarbi kiekviena smulkmena, tad ir blenderio dizainas tikrai gali būti labai svarbiu kriterijumi. Trintuvų nuotraukos ir aprašymai padės jums paprasčiau išsirinkti tam tikrą trintuvą, kuris jums iš tiesų patiktų.

Kaip tam tikrą trintuvą vertina vartotojai?

Internetinėje erdvėje visada galima rasti pakankamai nemažai atsiliepimų apie įvairią bandytą produkciją, ir tai padės jums paprasčiau nuspręsti, koks trintuvas galėtų labiausiai pasiteisinti. Neretais atvejais galima rasti ne tik įvertinimus balais, bet taip pat ir išskirtus privalumus ir trūkumus – tai tikrai visada gali padėti paprasčiau nuspręsti, ar tam tikras pasirinkimas iš tiesų puikiai pasiteisintų. Produktų apžvalgos taip  pat gali padėti paprasčiau įvertinti gaminio kokybę ir funkcionalumą, tad nereikėtų skubėti priimant sprendimą.

Tikrai visada galėsite išsirinkti tokį trintuvą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius, tad įvertinkite, kokios yra siūlomų blenderių galimybės, ir tai leis nuspręsti, ar verta rinktis tam tikrą įrenginį. Jei kiltų neaiškumų, drąsiai kreipkitės į mus ir mes tikrai atsakysime į visus jums kylančius klausimus.