Fortakas 8 700 30 100

Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis kokteilinę?

Siūlomų kokteilinių pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad nuvykus į parduotuvę ne visada yra paprasta nuspręsti, kokia kokteilinė galėtų geriausiai pasiteisinti. Taigi, dar prieš vykstant į prekybos vietą vertėtų pagalvoti, kokios kokteilinės galėtų geriausiai pasiteisinti, ir įvertinti pačius svarbiausius kriterijus. Kokteilinės galingumas, gamintojas, indas, greičio režimai, indas ir papildomos funkcijos – tai svarbiausi kriterijai, į kuriuos atsižvelgti visada yra palanku.

Kokteilinės galingumas – vienas svarbiausių dalykų

Siūlomų kokteilinių galingumas gali labai skirtis. Dažnai jis svyruoja nuo 300 iki 1000 W. Kokio galingumo kokteilinė galėtų geriausiai pasiteisinti, priklausys nuo to, kokie maisto produktai bus smulkinami. Pavyzdžiui,  jei smulkinsite ledo kubelius, gerai būtų, kad kokteilinės galingumas siektų bent 500 W. Galėsite rasti įvairaus galingumo kokteilinių, ir tinkamiausią išsirinksite tuomet, kada įvertinsite, kokie maisto produktai dažniausiai bus naudojami kokteiliams.

Kokteilinės indo talpa

Kokteilinės indas gali būti skirtas vienam ar keliems kokteiliams. Jei kokteiline naudosis vienas žmogus, puikiu pasirinkimu gali būti 0,7 litro ar dar mažesnės talpos kokteilinės indas. Taip pat jis gali būti vieno ar dviejų litrų, todėl pagalvokite, keliems žmonėms dažniausiai gaminsite kokteilius.  Kokteilinių indai gali būti graduoti, ir tai leis jums žinoti, kokį kiekį kokteilio ruošiate. Kokteilinės indai gali būti su snapeliu ar be jo: nors tai atrodo gana nedidelė smulkmena, tačiau indas su snapeliu leis kur kas patogiau perpilti kokteilį į stiklinę ar taurę.

Iš ko pagamintos kokteilinės?

Jos gali būti pagamintos iš stiklo, plastiko ar plieno. Plieniniai ir plastikiniai kokteilinių indai yra atsparesni mechaniniam poveikiui, tačiau po kurio laiko gali prisigerti maisto kvapų. Norint, kad taip nenutiktų, palanku rinktis kokteilines, kurios yra pagamintos iš stiklo. Šios kokteilinės yra ne tokios atsparios smūgiams, todėl labai svarbu kokteilinę saugoti nuo mechaninio poveikio.

Kokteilinės smulkinimo peiliai

Jei smulkinsite ledo kubelius, rinkitės kokteilines, kurių peiliukai yra dantyti. Tai užtikrins, kad peiliai nebus pažeidžiami, ir galės tarnauti tikrai ilgą laiką. Daugumos kokteilinių smulkinimo peiliai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, ir toks pasirinkimas gali tikrai puikiai pasiteisinti. Tokie peiliai yra atsparūs drėgmei, tad galite nesibaiminti, kad po kurio laiko jie ims rūdyti.

Plakimo greičio režimai

Kokteiliai gali būti plakami naudojant įvairius greičio režimus. Kokteilinės paprastai turi nuo 3 iki 13 greičio režimų, tad pagalvokite, kiek jų dažniausiai naudosite – kokteilinės, kurios turi daugiau greičio režimų, paprastai kainuoja brangiau. Tikrai neverta investuoti į tokias funkcijas, kurių paprasčiausiai nenaudosite, todėl kokteilinę rinkitės atidžiai, ir pagalvokite, ar tikrai visi greičio režimai jums bus reikalingi. Įvairūs greičio režimai gali būti skirti vis kitiems maisto produktams, todėl pagalvokite, kuriuos jų plaksite dažniausiai.

Papildomos kokteilinės funkcijos

Kokteilinės gali turėti pulsuojantį greičio režimą, kuris pravers tuomet, jei perpildysite kokteilinės indą. Pulsuojantis režimas užtikrins, kad plakamas kokteilis neišsitaškys į šalis, todėl jums nereikės skirti laiko virtuvės tvarkymui. Dar viena galima papildoma funkcija – tai ledukų skaldymas. Ją turi ne visos kokteilinės, todėl tuomet, jei mėgstate kokteilius su ledukais, pasidomėkite, ar yra tokia funkcija. Taip pat kokteilinė gali turėti įjungimo blokavimo mygtuką, jei dangtis bus uždėtas netinkamai. Tokia galimybė tikrai pasiteisina – netinkamai uždėjus dangtį gali tekti ilgai valyti virtuvę.

Kokteilinių gamintojai

Kokteilinių gamintojų pasirinkimas tikrai nėra siauras: puikiu pasirinkimu gali būti Braun, Philips, Tefal, Bosch kokteilinės ar kitų gamintojų produkcija – rinktis tikrai turime iš ko, todėl visada galėsite atrasti tinkamiausią kokteilinę. Dažnai yra palanku susirasti atsiliepimų apie įvairių gamintojų kokteilines, ir tai galės padėti susidaryti tam tikrą nuomonę apie įvairią siūlomą produkciją. Tikėtina, kad tai padės paprasčiau nuspręsti, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia palankiausia. Dažnai yra nusprendžiama rinktis tkius gamintojus, kurių produkciją yra tekę naudoti anksčiau, tačiau tuo apsiriboti tikrai nereikėtų – rasite kur kas daugiau įvairių patikimų gamintojų, kurie vertinami iš tiesų palankiai.

Kokteilinių kainos

Siūlomų kokteilinių kainos gali labai varijuoti: kokteilinės kaina priklausys nuo to, iš ko pagamintas jos indas, kokia jo talpa, koks yra kokteilinės gamintojas, koks jos galingumas, ir t.t. Taip pat kainos įvairiose prekybos vietose gali gerokai skirtis, tad visada yra rekomenduojama palyginti kainas skirtingose parduotuvėse. Žinoma, nereikėtų pirkti pirmos pasitaikiusios kokteilinės, kurios kaina bus palanki – rinkitės tokias kokteilines, kurios geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Vieni kokteilines naudoja žaliųjų kokteilių gamybai, kiti – ruošti desertinius kokteilius, dar kiti gamina alkoholinius kokteilius. Taigi, pasvarstykite, kokius kokteilius ruošite dažniausiai, ir tikrai galėsite priimti geriausią sprendimą.

Kokteilinių įsigijimas internetu

Išsirinkti kokteilinę internetu galėsite dar greičiau – internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš gausybės įvairių kokteilinių, kurios rūšiuojamos pagal tam tikras kategorijas. Kokteilinę galite rinktis pagal įvairius jums svarbius kriterijus: kainą, gamintoją, ir t.t. Tai leis jums tikrai labai greitai atrasti tokias prekes, kurios puikiai atitiktų jūsų poreikius. Kartais yra manoma, kad internetinėse parduotuvėse užsakytų prekių teks laukti gana ilgą laiką, bet tai nėra tiesa – dažniausiai tai trunka iki kelių darbo dienų.

Tinkamai pasirinkta kokteilinė leis jums dar greičiau paruošti įvairius kokteilius, o rytą galėsite pradėti nuo sveikų žaliųjų kokteilių, kuriuos paruošite vos per kelias minutes. Visada galite išsirinkti tokią kokteilinę, kuri puikiai atitiktų jūsų poreikius, ir taip pat galėtų garantuoti ilgą tarnavimo trukmę. Atsižvelgę į visus šiuos svarbiausius kriterijus, atrasti tinkamiausią kokteilinę tikrai nebus labai sudėtinga, ir greitai galėsite užsisakyti jus sudominusią prekę.