Fortakas 8 700 30 100

Įmontuojama buitinė technika

Įmontuojama buitinė technika neabejotinai skinasi kelią į kiekvieno gyventojo namus. Neretai tokio tipo įranga pasirenkama dėl siekio kuo geriau išnaudoti esamas namų  erdves. Siekiant maksimalaus kompaktiškumo bei patogumo, įmontuojama įranga yra puikus pasirinkimas. Fortake galima įsigyti patikimų gamintojų, tokių kaip „AEG“, „Bosch“, „Electrolux“, „Gorenje“, „Siemens“, „Whirlpool“, „Zanussi“ bei kitų pagamintą buitinę techniką. Asortimente rasite įvairių įmontuojamų kaitlenčių, orkaičių, gartraukių, indaplovių, mikrobangų krosnelių, šaldytuvų, šaldiklių, skalbimo mašinų, kavos aparatų bei priedų. Tik jūsų patogumui rasite išsamias prekių technines charakteristikas, o gauti konsultaciją apie dominančią įrangą galėsite ir internetu. Tad visa reikalinga informacija – tarsi ranka pasiekiama.

Įmontuojama buitinė technika

Įsirenginėjant namus pirmoje kriterijų sąrašo vietoje neišvengiamai atsiduria funkcionalumas. Ne taip ir seniai, vos prieš keletą metų, įmontuojama buitinė technika buvo kone technikos naujovė, o pirkėjai dažniau rinkdavosi stambią buitinę techniką. Tačiau taip dažniausiai nutikdavo dėl nuo seno susiformavusios nuomonės, jog didesni namai yra patogesni. Architektai ir interjero dizaineriai tam tikrai nepritaria ir siūlo kiekvieną namų kampelį panaudoti tinkamai, neužsiverčiant didelių gabaritų bereikalinga buitine technika. Tad tokia ji būna ir iš ko galima rinktis?

Dažniausiai į įmontuojamas yra keičiamos viryklės. Įprastos viryklės tikrai nėra kompaktiškos, ir visos be išimties turi kaitlentę viršuje, o orkaitę apačioje. Ir nors toks išplanavimo tipas atrodo įprastas, tačiau ne visuomet yra patogus. Jei pasirenkama įmontuojama buitinė technika, tuomet galima keisti išplanavimą ir, tarkime, orkaitę  montuoti į spintelę akių lygyje. Taip sumažinamos nugaros apkrovos bandant įdėti sunkesnę kepimo formą, kadangi nebėra poreikio lankstytis. Taip pat įmontuojamos orkaitės būna neabejotinai kompaktiškesnės nei įprastos. Tad kam statyti įprastą viryklę, jei jos vietoje galima įmontuoti kaitlentę, orkaitę ir palikti vietos bent porai papildomų stalčių?

Tiesa, renkantis įmontuojamas kaitlentes derėtų iš anksto nuspręsti, kokio tipo kaitlentę pasirinksite. O įmontuojama buitinė technika  tikrai turi didelį kaitlenčių pasirinkimą. Galima įsigyti tiek vienos, tiek ir dviejų ar keturių kaitviečių kaitlentę. Taip pat egzistuoja ir skirtingi kaitinimo tipai. Galima rinktis indukcinę, elektrinę, dujinę, DOMINO tipo ar mišrią kaitlentę. Indukcinės kaitlentės išsiskiria savo veikimo principu – indukcinės ritės sukuria elektromagnetinį lauką, kurio pagalba įkaitinamas tik puodo dugnas, o pati kaitlentė aplink išlieka šalta. Taip sumažinama rizika nusideginti, o taip pat ir pridegti ant kaitlentės nutekėjusiems maisto likučiams. Tačiau šio tipo kaitlentės yra brangesnės, tad renkantis , vėlgi derėtų nusistatyti planuojamą biudžetą.

Nusprendus, kad namuose bus naudojami įmontuojami įrenginiai, nederėtų daryti skubotų sprendimų. Įprastą buitinę techniką ganėtinai paprastai išmesti ir pakeisti nauja, tiesiog į senąją vietą įstatant naują įrenginį. Tai itin įprasta kalbant apie skalbimo mašinas, šaldytuvus ir kitą techniką. Tačiau  įmontuojama buitinė technika yra montuojama į spinteles ar stalviršius, tad juos neabejotinai tenka pjaustyti. Prireikus pakeisti tokio tipo įrangą reikia ieškoti arba identiško dydžio, arba didesnių gabaritų prietaisų ir tvirtinimo angas tiesiog didinti. Tačiau kai kurie namų vartotojai tai kaip tik laiko privalumu, nes įsigiję nestandartinio dydžio stambią buitinę techniką ir ją pritaikę prie virtuvinių spintelių komplekto po kelerių metų turi nusivilti, jei norimo dydžio technika tiesiog nebegaminama. Taigi prieš perkant buitinę techniką, įmontuojamą ar ne, tikrai pravartu pasikonsultuoti su specialistais. Tai galite padaryti tiek atvykę į Fortako prekybos salonus, tiek ir internetinėje svetainėje.