Fortakas 8 700 30 100

Išmanusis laikrodis – nebūtinas, tačiau stebėtinai pravartus daiktas

Išmanieji laikrodžiai rinkoje egzistuoja jau ganėtinai ilgą laiką. Per tuos kelis metus jie patobulėjo tiek techniškai, tiek iš programinės įrangos pusės. Anksčiau tai buvo visiškai nereikalingas ir bevertis daiktas, tačiau dabar išmanieji laikrodžiai yra stebėtinai pravartūs, nors ir nebūtini. Daugelis, įsigijęs išmanų laikrodį pirmąjį kartą, planuoja pirkti ir antrą. Kodėl?

Visų pirma, išmanieji laikrodžiai tapo tiesiog geresni ir patrauklesni. Iš pradžių gamintojai net neįsivaizdavo, ko reikia pirkėjams, todėl pirmieji išmanieji laikrodžiai nesusilaukė daug dėmesio, tai buvo daiktai, skirti tik technikos mėgėjams.

Pavyzdžiui, „Samsung Gear S2“ šiuo metu yra vienas patraukliausių išmaniųjų laikrodžių rinkoje – jis stebina tiek programiniais, tiek techniniais sprendimais. Bet ar prisimenate, pirmuosius „Samsung“ išmanius laikrodžius? Jie buvo dideli, nepatogūs, netgi turėjo kameras ir t.t. Tačiau dabar išmaniojo laikrodžio idėja yra daugmaž išgryninta – šie maži įrenginiai neturi pakeisti jūsų telefono, jie turi palengvinti jo naudojimą ir tiesiog pagerinti jūsų patirtį. Tą „Samsung Gear S2“ ir kiti naujieji išmanieji laikrodžiai ir daro.

Kita priežastis, dėl kurios išmaniųjų laikrodžių populiarumas kyla, yra paprasčiausias pripratimas prie išmanaus daikto ant riešo. Juk turint išmanų laikrodį tampa žysmiai paprasčiau ne tik patikrinti laiką ar orus, bet ir pranešimus, elektroninį paštą, „Twitter“ ar net „Instagram“, valdyti muzikos grojimą. Telefoną būtina ištraukti žymiai rečiau.

Dauguma išmaniųjų laikrodžių turi netgi valdymo balsu galimybę, todėl juo naudojantis galima ir paskambinti ar parašyti žinutę, nors su lietuvių kalba išmanieji laikrodžiai vis dar nedraugauja.

Taigi, išmanieji laikrodžiai tampa vis svarbesni mūsų gyvenimuose, jie turi vis daugiau funkcionalumo ir jie vis gražesni, paprastesni ir pigesni. Išmanus laikrodis yra kaip pirštų antspaudų skaitytuvas telefone – atrodo, nebūtinas dalykas, tačiau kartą išbandę atsisakyti nebegalėsite. Išmanųjį laikrodį galite įsigyti ir mūsų parduotuvėje – labiausiai rekomenduojame „Samsung Gear S2“, „Motorola Moto 360“ bei „Apple Watch“ laikrodžius.