/>
Fortakas 8 700 30 100

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas DK-2933-03
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
0 vnt.
7,54 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m

Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Ilgis:3
Kabelių instaliacijos tipas:one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Kištuko 1 tipas:LC duplex
Kištuko 2 tipas:LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis:1
Spalva:Geltona