Fortakas 8 700 30 100

Kaip išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį?

Parduotuvėse siūlomas tikrai gausus įvairių dulkių siurblių pasirinkimas, tad visada yra galimybė išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Tiopačiu dulkių siurbliu paprastai yra naudojamasi tikrai nemažai metų, todėl ieškant tinkamiausios produkcijos svarbu gerai pagalvoti, koks dulkių siurblys galėtų geriausiai pasiteisinti. Taigi, kaip išsirinkti dulkių siurblį, ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Dulkių siurblių tipai

 • Dulkių siurbliai su maišeliais: dulkes kaupiantys maišeliai gali būti popieriniai arba medžiaginiai. Medžiaginiai maišeliai yra daugkartinio naudojimo, o popieriniai – vienkartiniai. Pagalvokite, kuri šių galimybių galėtų būti palankesnė;
 • Plaunantys dulkių siurbliai – jie skirti ne tik siurbti dulkes, bet taip pat valyti įvairius paviršius (kilimus ar baldus). Jei namuose yra alergiškų žmonių, toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas palankiausių;
 • Sauso valymo dulkių siurbliai su vandens filtru nešvarumus kaupia specialiame filtre, todėl dulkės nepatenka į aplinką;
 • Garais valantys dulkių siurbliai efektyviai panaikina įvairius mikroorganizmus, ir tinka valyti kilimų ar baldų paviršius;
 • Cikloniniai dulkių siurbliai paprastai nėra tokie galingi, kaip kiti sauso valymo dulkių siurbliai, tačiau jie padeda tausoti elektros energiją. Cikloniniai dulkių siurbliai netinka alergiškiems žmonėms;
 • Siurbliai robotai – vienas naujausių išradimų. Tokia pasirinkimo galimybė gali puikiai pasiteisint, kada neturima laiko siurbti namus. Siurbliai robotai veikia visiškai savarankiškai, tad jums nereikės rūpintis, ar pavyks atrasti laiko išsiurbti namus;
 • Kompaktiški rankiniai dulkių siurbliai gali būti naudojami kelionėse ar valant automobilį. Jie neužima daug vietos namuose, todėl juos turėti visada yra palanku.

Svarbiausios siurblių ypatybės

 • Dulkių siurbliai, kurie turi vandens filtravimo sistemą, gali sutraukti ne tik dulkes, bet ir drėgmę. Išplovus namus vanduo pašalinamas kartu su visais kitais nešvarumais, ir galima būti tikriems, kad dulkės nenusės ant grindų. Dulkių siurbliai su kitomis filtravimo sistemomis – siurbliai su maišeliais, cikloninio siurbimo prietaisai gali būti siurbiami tik sausu būdu.
 • Nors gana dažnai  didžiausias dėmesys skiriamas tam, koks yra dulkių siurblio galingumas, tačiau šis kriterijus nėra pats svarbiausias. Dulkių siurbliai su popieriniais ar daugkartinio naudojimo maišeliais jau po kelių siurbimo minučių tampa ne tokie galingi kaip yra nurodoma dulkių siurblio aprašyme. Nors cikloninių dulkių siurblių galingumas paprastai nurodomas mažesnis, tačiau siurbimo metu išlaikoma tokia pat siurbimo galia.
 • Jei nusprendžiama rinktis dulkių siurblius su maišeliais, neretai keliamas klausimas, ką vertėtų rinktis – siurblius su vienkartinio ar daugkartinio naudojimo maišeliais. Jei naudojami popieriniai maišeliai, galima sutaupyti šiek tiek laiko – tereikia išmesti panaudotus maišelius. Vis dėlto, popieriniai maišeliai yra gana nepigūs – juk jie naudojami tik vienam siurbimui, Naudojant medžiaginį siurblio maišelį, kas kartą tenka gerai iškratyti susiurbtas dulkes, ir ne visada pavyksta itin kruopščiai išvalyti maišelį. Dėl šios priežasties likę nešvarumai ima gesti, kaupiasi bakterijos, todėl gali sklisti nemalonus kvapas.
 • Dulkių siurbliai su vandens filtru ne tik efektyviai siurbia nešvarumus, bet taip pat valo orą. Visi nešvarumai, dulkės ir namų erkutės nusėda į vandenį, kurį po siurbimo tereikės išpilti. Dulkių siurbliai su vandens filtru gali turėti ir papildomą filtrą – kempinę. Ji itin efektyviai filtruoja, tačiau po siurbimo kempinę reikia gerai išplauti ir išgręžti. Kai kempinė susidėvi, ją reikia pakeisti nauja. Jei po siurbimo kempinė nėra gerai išplaunama, gali atsirasti nemalonus kvapas, kurį panaikinti bus labai sunku (ar net neįmanoma).
 • Jei ieškote dulkių siurblių alergiškiems žmonėms, puikia pasirinkimo galimybe gali būti galingi sauso valymo dulkių siurbliai su maišeliais ar vandens filtru, taip pat puikiu pasirinkimu gali būti ir plaunantys dulkių sirbliai. Pastovią švarą namuose užtikrins dulkių siurbliai robotai, kurie gali veikti ir be jokių jūsų pastangų.

Dulkių siurblių kaina

Jei esate numatę, kokią pinigų sumą galite paskirti dulkių siurbliui, tikėtina, kad atrasti geriausią pasirinkimo glimybę nebus labai sudėtinga. Jei apsilankysite internetinėje parduotuvėje, kurioje yra prekiaujama dulkių siurbliais, atrasti geriausią pasirinkimo galimybę bus galima kur kas paprasčiau. Internetu parduodamos prekės dažnai yra rūšiuojamos į tam tikras kategorijas, ir tai visada leidžia daug greičiau atrasti tai, ko ieškote. Žinoma, visada yra svarbu įvertinti, kokios dulkių siurblių savybės jums yra pačios svarbiausios, ir tai padės atrasti pačius geriausius pasirinkimus.

Apsispręsti padės ir pardavėjai

Jei išsirinkti tinkamiausią siurblį yra gana sudėtinga, tikėtina, kad jums pagelbės pardavėjai. Visai nesvarbu, kokia prekybos vieta bus pasirinkta, bet kuriuo atveju galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais. Net ir tuo atveju, jei nuspręsite siurblį pirkti internetu, galėsite susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais, ir netrukus gausite atsakymus į visus jums kylančius klausimus. Norint išsirinkti tinkamiausią siurblį, visada yra palanku surinkti kuo daugiau naudingos informacijos apie parduodamus siurblius. Internetinėje erdvėje rasite išsamius įvairių dulkių siurblių aprašymus, siūlomos produkcijos apžvalgų, ir t.t. Visa tai tikrai leis atrasti tokias pasirinkimo galimybes, kurios bus pačioms palankiausios, ir tuomet, jei abejosite, ar tam tikras siurblys tikrai buspuikiu pasirinkimu, galėsite pasiskaityti produktų atsiliepimus bei pasikonsultuoti su pardavėjais.

Šiandien tikrai negalėtume skųstis, kad dulkių siurblių pasirinkimas yra pernelyg mažas. Kiekvienu atveju tikrai trasite tokį siurblį, kuris padėtų dar efektyviau tvarkyti nmus, ir tam jums reikės įdėti mažiau pastangų. Įsitikinsite, kad iš fausybės įvairių pasirinkimo galimybių visada galima atrasti tokias, kurios geriausiai atitiktų jūsų poreikius, o iškilus neaiškumams, drąsiai kreipkitės į pardavėjus, kurie galės jums patarti.