Fortakas 8 700 30 100

Kita tinklo įranga

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekisKainae-Kaina 
D-LINK DWA-131, Wireless N Nano USB Adapter, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 150Mbps data transfer rate, one integrated antenna, 64/128-bit WEP data encryption, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2), Wi-Fi Protected Setup (WPS) - PIN & PBC, External WPS button, WiFi Certified, Support D-Link SoftAP feature. USB 2.0, compatible with Windows8.1 D-Link D-LINK DWA-131, Wireless N Nano USB Adapter, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 150Mbps data transfer rate, one integrated antenna, 64/128-bit WEP data encryption, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2), Wi-Fi Protected Setup (WPS) - PIN & PBC, External WPS button, WiFi Certified, Support D-Link SoftAP feature. USB 2.0, compatible with Windows8.1 D-Link
DWA-131/E1 13,00 € 5,50 € 3,00 € Į krepšelį
TP-LINK 150M WLAN Lite-N-USB-Stick TP-LINK 150M WLAN Lite-N-USB-Stick
TL-WN727N 15,00 € 5,00 € Į krepšelį
TP-Link NC220 WiFi N300 Cloud IP Camera, M-JPEG,One way audio Day/Night TP-Link NC220 WiFi N300 Cloud IP Camera, M-JPEG,One way audio Day/Night
NC220 939,00 € 53,00 € 39,00 € Į krepšelį
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas
AT-A 8/8 20+0,54 € 0,51 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 3,0mm
54164 10,80 € 0,75 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm
54168 130,89 € 0,83 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm
54160 10,89 € 0,83 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 0,9mm
54169 10,89 € 0,83 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm
54165 161,00 € 0,93 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas
DN-93502 20+1,31 € 1,22 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas
DN-93501 71,42 € 1,32 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink kat.5e cross Adapteris LogiLink kat.5e cross
NP0031 201,42 € 1,32 € Į krepšelį
Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45
DN-93901 20+1,52 € 1,43 € Į krepšelį
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm
54215 101,52 € 1,43 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45 Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45
DN-93804 20+1,54 € 1,44 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93603 20+1,65 € 1,54 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93601 101,72 € 1,61 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas
235111 201,83 € 1,71 € Į krepšelį
LSA tipo įrankis LogiLink LSA tipo įrankis LogiLink
WZ0001A 20+1,84 € 1,79 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93603-1 31,96 € 1,83 € Į krepšelį
Logilink Isolation and cutting tool for patchcable Logilink Isolation and cutting tool for patchcable
WZ0005 41,97 € 1,91 € Į krepšelį
Adapteris RJ45 LogiLink Adapteris RJ45 LogiLink
NP0030 152,27 € 2,12 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota
DN-938046 20+2,32 € 2,17 € Į krepšelį
Qoltec Suspension clamp | 4kN | 11-15mm Qoltec Suspension clamp | 4kN | 11-15mm
54243 12,52 € 2,36 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas
NP0026 172,48 € 2,42 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas
235211 202,63 € 2,46 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota
DN-93804-1 20+2,67 € 2,49 € Į krepšelį
Uždengimo panelė LogiLink 10'' 1U, pilka Uždengimo panelė LogiLink 10'' 1U, pilka
ACT103 32,69 € 2,50 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic suppressor LC/UPC(F) - LC/UPC(F) | 2dB | SingleMode Qoltec Fiber optic suppressor LC/UPC(F) - LC/UPC(F) | 2dB | SingleMode
54177 32,74 € 2,55 € Į krepšelį
Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, juoda Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, juoda
PN101B 82,90 € 2,71 € Į krepšelį