Fortakas 8 700 30 100

Kita tinklo įranga

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekisKainae-Kaina 
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas
AT-A 8/8 20+0,58 € 0,54 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 3,0mm
54164 10,80 € 0,75 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Multimode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Multimode | 3,0mm
54176 120,85 € 0,80 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 0,9mm
54169 120,87 € 0,81 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm
54160 110,87 € 0,81 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 3,0mm
54170 110,87 € 0,81 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm
54168 100,87 € 0,81 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors FC/APC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors FC/APC | Singlemode | 0,9mm
54173 100,94 € 0,88 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors FC/APC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors FC/APC | Singlemode | 3,0mm
54174 100,94 € 0,88 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 0,9mm
54163 120,98 € 0,92 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm
54165 50,98 € 0,92 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Multimode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Multimode | 0,9mm
54175 121,03 € 0,97 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 0,9mm
54159 201,07 € 1,00 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Singlemode | 3,0mm
54172 121,07 € 1,00 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 0,9mm
54167 71,07 € 1,00 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3,0mm
54166 121,07 € 1,00 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Singlemode | 0,9mm
54171 121,07 € 1,00 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/APC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors LC/APC | Singlemode | 0,9mm
54161 201,18 € 1,10 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/APC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/APC | Singlemode | 3,0mm
54162 121,18 € 1,10 € Į krepšelį
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 0.7kN | 12x6mm Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 0.7kN | 12x6mm
54233 101,25 € 1,17 € Į krepšelį
Qoltec Holder/ clip for cable | the wall | white Qoltec Holder/ clip for cable | the wall | white
54227 101,25 € 1,17 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink kat.5e cross Adapteris LogiLink kat.5e cross
NP0031 201,40 € 1,31 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas
DN-93501 161,40 € 1,31 € Į krepšelį
Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45
DN-93901
0
1,49 € 1,39 €
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm
54215 41,49 € 1,39 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45 Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45
DN-93804 20+1,52 € 1,43 € Į krepšelį
Qoltec holder for cable | gray Qoltec holder for cable | gray
54229 81,58 € 1,48 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93601 151,71 € 1,60 € Į krepšelį
Qoltec holder for cable | black Qoltec holder for cable | black
54228 81,76 € 1,65 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas
235111 201,80 € 1,68 € Į krepšelį