Fortakas 8 700 30 100

Kita tinklo įranga

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
TP-Link NC220 WiFi N300 Cloud IP Camera, M-JPEG,One way audio Day/Night TP-Link NC220 WiFi N300 Cloud IP Camera, M-JPEG,One way audio Day/Night
NC220 1 53,00 € 39,00 € Į krepšelį
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas
AT-A 8/8 20+ 0,50 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm
54165
0
0,93 €
Adapteris LogiLink kat.5e cross Adapteris LogiLink kat.5e cross
NP0031 20 1,28 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas
DN-93502 9 1,28 € Į krepšelį
Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45
DN-93901 20+ 1,37 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45 Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45
DN-93804 20+ 1,49 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93603 20+ 1,66 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas
235111
0
1,73 €
Logilink Isolation and cutting tool for patchcable Logilink Isolation and cutting tool for patchcable
WZ0005 10 1,83 € Į krepšelį
LSA tipo įrankis LogiLink LSA tipo įrankis LogiLink
WZ0001A 20+ 1,83 € Į krepšelį
Adapteris RJ45 LogiLink Adapteris RJ45 LogiLink
NP0030 2 1,95 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota
DN-938046
0
1,96 €
Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas
235211 20 2,38 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota
DN-93804-1 20+ 2,42 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas
NP0026 19 2,42 € Į krepšelį
Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, juoda Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, juoda
PN101B
0
2,61 €
Sujungimo modulis Digitus CAT 6A, ekranuotas Sujungimo modulis Digitus CAT 6A, ekranuotas
DN-93905
0
2,61 €
Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, pilka Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, pilka
PN101G 9 2,61 € Į krepšelį
Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 1U, juoda Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 1U, juoda
PN111B 10 2,96 € Į krepšelį
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e Sujungimo modulis Digitus CAT 5e
DN-93902 20+ 3,01 € Į krepšelį
Pasyvus maitinimo šaltinis PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE Pasyvus maitinimo šaltinis PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE
DN-95002 11 3,06 € Į krepšelį
T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 2 x 10/100BaseT T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 2 x 10/100BaseT
NP0044 6 3,15 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 2X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 2X RJ45 Baltas
235112 20 3,15 € Į krepšelį
T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 1:1 port doppler T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 1:1 port doppler
NP0042 19 3,21 € Į krepšelį
Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus
DN-94001 7 3,27 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6A, Class EA, ekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6A, Class EA, ekranuotas
DN-93617 20+ 3,39 € Į krepšelį
T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 10/100BaseT - ISDN T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 10/100BaseT - ISDN
NP0043 6 3,40 € Į krepšelį
Logilink MP0002 CAT5e Modular PlugSuitable for 8P8C Round CablePlug unshieldedGold-plated contacts, Transparent Logilink MP0002 CAT5e Modular PlugSuitable for 8P8C Round CablePlug unshieldedGold-plated contacts, Transparent
MP0002 10 3,73 € Į krepšelį
Sujungimo modulis Digitus CAT 6 ekranuotas Sujungimo modulis Digitus CAT 6 ekranuotas
AT-AG 8/8 C6S 10 3,90 € Į krepšelį