Fortakas 8 700 30 100

Kita tinklo įranga

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekisKainae-Kaina 
Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2.4GHz,28dBm,16dBi Grid Antenna _Reflector After Tests Ubiquiti AirGrid M2 HP 16 2.4GHz,28dBm,16dBi Grid Antenna _Reflector After Tests
AG-HP-2G16_2-TPT
0
0,24 € 0,22 €
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas
AT-A 8/8 20+0,60 € 0,56 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm
54160 60,89 € 0,83 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm
54168 90,89 € 0,83 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm
54165 201,00 € 0,93 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas
DN-93501 20+1,42 € 1,32 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink kat.5e cross Adapteris LogiLink kat.5e cross
NP0031 201,42 € 1,32 € Į krepšelį
Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45
DN-93901 191,51 € 1,40 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45 Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45
DN-93804 20+1,54 € 1,44 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93601 141,72 € 1,61 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas
235111 201,83 € 1,71 € Į krepšelį
Logilink Isolation and cutting tool for patchcable Logilink Isolation and cutting tool for patchcable
WZ0005 31,97 € 1,91 € Į krepšelį
LSA tipo įrankis LogiLink LSA tipo įrankis LogiLink
WZ0001A 20+2,08 € 2,02 € Į krepšelį
Adapteris RJ45 LogiLink Adapteris RJ45 LogiLink
NP0030 202,27 € 2,12 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota
DN-938046 20+2,31 € 2,15 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93603-1 20+2,47 € 2,30 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas
NP0026 20+2,48 € 2,42 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas
235211 202,63 € 2,46 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota
DN-93804-1 20+2,67 € 2,49 € Į krepšelį
Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, pilka Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, pilka
PN101G 62,90 € 2,71 € Į krepšelį
Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 1U, juoda Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 1U, juoda
PN111B
0
3,23 € 3,01 €
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e Sujungimo modulis Digitus CAT 5e
DN-93902 20+3,32 € 3,10 € Į krepšelį
T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 1:1 port doppler T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 1:1 port doppler
NP0042 203,34 € 3,12 € Į krepšelį
T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 2 x 10/100BaseT T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 2 x 10/100BaseT
NP0044 203,34 € 3,12 € Į krepšelį
Pasyvus maitinimo šaltinis PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE Pasyvus maitinimo šaltinis PoE Digitus 1xRJ45, 1xDC, 1xPoE
DN-95002 83,38 € 3,15 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 2X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 2X RJ45 Baltas
235112 203,48 € 3,25 € Į krepšelį
Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui Digitus
DN-94001 53,59 € 3,35 € Į krepšelį
T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 10/100BaseT - ISDN T-Adapteris LogiLink RJ45 plug->2 x RJ45 jack 10/100BaseT - ISDN
NP0043 33,65 € 3,40 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 2xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 2xRJ45 ekranuota
DN-938046-1 20+3,65 € 3,40 € Į krepšelį
TP-LINK 10/100M PCI-NIC TP-LINK 10/100M PCI-NIC
TF-3200
0
3,79 € 3,69 €