Fortakas 8 700 30 100

Kita tinklo įranga

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekisKainae-Kaina 
TP-Link NC220 WiFi N300 Cloud IP Camera, M-JPEG,One way audio Day/Night TP-Link NC220 WiFi N300 Cloud IP Camera, M-JPEG,One way audio Day/Night
NC220 139,00 € 53,00 € 39,00 € Į krepšelį
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas Sujungimo modulis Digitus CAT 5e, neekranuotas
AT-A 8/8 20+0,53 € 0,50 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Multimode | 3,0mm
54164
0
0,82 € 0,76 €
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Multimode | 0,9mm
54169
0
0,91 € 0,85 €
Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 3,0mm
54160 10,91 € 0,85 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm Qoltec Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3,0mm
54168 120,91 € 0,85 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm Qoltec Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 0,9mm
54165 151,02 € 0,94 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas
DN-93502 20+1,27 € 1,19 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink kat.5e cross Adapteris LogiLink kat.5e cross
NP0031 201,38 € 1,28 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 5e, Class D, neekranuotas
DN-93501
0
1,38 € 1,28 €
Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45 Modulinis perėjimas Digitus kat. 5e, Class D, RJ45
DN-93901 191,47 € 1,37 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45 Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 1xRJ45
DN-93804 20+1,51 € 1,40 € Į krepšelį
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm
54215 91,54 € 1,44 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93603 20+1,60 € 1,49 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93601 20+1,69 € 1,57 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.5E 1X RJ45 Baltas
235111 201,78 € 1,66 € Į krepšelį
LSA tipo įrankis LogiLink LSA tipo įrankis LogiLink
WZ0001A 191,72 € 1,67 € Į krepšelį
Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas Keystone modulis Digitus kat. 6, Class E, neekranuotas
DN-93603-1 31,91 € 1,78 € Į krepšelį
Logilink Isolation and cutting tool for patchcable Logilink Isolation and cutting tool for patchcable
WZ0005 51,97 € 1,91 € Į krepšelį
Adapteris RJ45 LogiLink Adapteris RJ45 LogiLink
NP0030 202,21 € 2,07 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 1xRJ45 ekranuota
DN-938046 20+2,25 € 2,11 € Į krepšelį
Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas Adapteris LogiLink Inline Coupler 1:1 Cat.6A RJ45 STP, metalinis korpusas
NP0026 152,40 € 2,34 € Į krepšelį
Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas Virštinkinis lizdas Equip kat.6 1X RJ45 Baltas
235211 202,56 € 2,38 € Į krepšelį
Qoltec Suspension clamp | 4kN | 11-15mm Qoltec Suspension clamp | 4kN | 11-15mm
54243
0
2,56 € 2,38 €
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e 2xRJ45 ekranuota
DN-93804-1 12,60 € 2,42 € Į krepšelį
Qoltec Fiber optic suppressor LC/UPC(F) - LC/UPC(F) | 2dB | SingleMode Qoltec Fiber optic suppressor LC/UPC(F) - LC/UPC(F) | 2dB | SingleMode
54177 32,78 € 2,59 € Į krepšelį
Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, pilka Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, pilka
PN101G 42,83 € 2,64 € Į krepšelį
Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, juoda Uždengimo panelė LogiLink 19'' 1U, juoda
PN101B 172,83 € 2,64 € Į krepšelį
Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 1U, juoda Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 1U, juoda
PN111B 153,14 € 2,93 € Į krepšelį
Sujungimo modulis Digitus CAT 5e Sujungimo modulis Digitus CAT 5e
DN-93902 83,23 € 3,01 € Į krepšelį