/>
Fortakas 8 700 30 100

D-LINK DEM-220T, 100Base-BX-D Single-Mode 20KM SFP Transceiver (TX-1550/RX-1310 nm) D-Link

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas DEM-220T
Garantija:
24 mėn.
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
0 vnt.
15,98 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

D-LINK DEM-220T, 100Base-BX-D Single-Mode 20KM SFP Transceiver (TX-1550/RX-1310 nm) D-Link

D-LINK DEM-220T, 100Base-BX-D Single-Mode 20KM SFP Transceiver (TX-1550/RX-1310 nm) D-Link

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti