/>
Fortakas 8 700 30 100

Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 0,9mm

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 54159
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
20 vnt.
0,86 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 0,9mm

Qoltec Fiber optic connectors LC/UPC | Singlemode | 0,9mm

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Type of Fiber optic product:Jungtis
Type of Connectors:LC/UPC
Plugs version:Vienmodis
Insertion loss:< 0.3
Daugiau informacijos:Descriptions