/>
Fortakas 8 700 30 100

Qoltec Fiber optic connectors LC/APC | Singlemode | 0,9mm

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 54161
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
20 vnt.
1,09 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Qoltec Fiber optic connectors LC/APC | Singlemode | 0,9mm

Qoltec Fiber optic connectors LC/APC | Singlemode | 0,9mm

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Type of Fiber optic product:Jungtis
Type of Connectors:LC/APC
Plugs version:Vienmodis
Insertion loss:< 0.3
Daugiau informacijos:Descriptions