/>
Fortakas 8 700 30 100

Qoltec Fiber optic suppressor LC/UPC(F) - LC/UPC(F) | 3dB | SingleMode

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 54178
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
8 vnt.
2,64 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Qoltec Fiber optic suppressor LC/UPC(F) - LC/UPC(F) | 3dB | SingleMode

Qoltec Fiber optic suppressor LC/UPC(F) - LC/UPC(F) | 3dB | SingleMode

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Type of Fiber optic product:Slopintuvas
Type of Connectors:LC/UPC-LC/UPC
Plugs version:Vienmodis
Insertion loss:3
Daugiau informacijos:Descriptions