Fortakas 8 700 30 100

Kita tinklo įranga

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
HPE Aruba PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord (B) HPE Aruba PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord (B)
JW118A 3 4,45 € Į krepšelį
TP-LINK 8DBI DESKTOP ANTENNA L TYPE TP-LINK 8DBI DESKTOP ANTENNA L TYPE
TL-ANT2408CL 7 4,57 € Į krepšelį
Logilink Cable tester for RJ45 and BNC with remote unit Logilink Cable tester for RJ45 and BNC with remote unit
WZ0011 8 4,63 € Į krepšelį
Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija
DN-LSA-PT / A-DN-LSA-PT 20 4,73 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 1m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 1m
54075 20 5,18 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m
54022 7 5,24 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m
54039 6 5,24 € Į krepšelį
Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 2U, juoda Ventiliacinė panelė LogiLink 19'' 2U, juoda
PN112B 2 5,25 € Į krepšelį
Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45
DN-94005 / A-DN-94005 9 5,34 € Į krepšelį
Rinkinys montavimui LogiLink M6, 20vnt. Rinkinys montavimui LogiLink M6, 20vnt.
AC111 1 5,35 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e dvigubai ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.5e dvigubai ekranuota
DN-9002/A-DN-9002 20+ 5,46 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m
54072 16 5,46 € Į krepšelį
WLAN Surge protector Logilink WLAN Surge protector Logilink
WL0105 5 5,63 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m
54040 4 5,63 € Į krepšelį
D-LINK DWA-131, Wireless N Nano USB Adapter, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 150Mbps data transfer rate, one integrated antenna, 64/128-bit WEP data encryption, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2), Wi-Fi Protected Setup (WPS) - PIN & PBC, External WPS button, WiFi Certified, Support D-Link SoftAP feature. USB 2.0, compatible with Windows8.1 D-Link D-LINK DWA-131, Wireless N Nano USB Adapter, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 150Mbps data transfer rate, one integrated antenna, 64/128-bit WEP data encryption, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2), Wi-Fi Protected Setup (WPS) - PIN & PBC, External WPS button, WiFi Certified, Support D-Link SoftAP feature. USB 2.0, compatible with Windows8.1 D-Link
DWA-131/E1 11 5,64 € Į krepšelį
TP-LINK 150Mbps WLAN N Nano USB Adapter TP-LINK 150Mbps WLAN N Nano USB Adapter
TL-WN725N 20+ 5,72 € Į krepšelį
Mikrotik K-65 Rackmount ears for RB4011 series Mikrotik K-65 Rackmount ears for RB4011 series
MT K-65 1 5,77 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m
54343 4 5,98 € Į krepšelį
Pasyvių PoE kabelių rinkinys Digitus Pasyvių PoE kabelių rinkinys Digitus
DN-95001 15 5,98 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m
54348 20 6,01 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 2m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 2m
54076 20 6,11 € Į krepšelį
LOGILINK - USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter LOGILINK - USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter
UA0144B 20+ 6,39 € Į krepšelį
Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 2xRJ45 ekranuota Virštinkinė rozetė Digitus kat.6 2xRJ45 ekranuota
DN-9006-N/A-DN-9006-N 20+ 6,40 € Į krepšelį
Logilink Wireless N150 Mbps, USB Adapter, Ultra Nano Size Logilink Wireless N150 Mbps, USB Adapter, Ultra Nano Size
WL0084E 6 6,50 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 5m Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 5m
54042 7 6,64 € Į krepšelį
TP-LINK 2.4GHz 9dBi Indoor Omni-directional Antenna TP-LINK 2.4GHz 9dBi Indoor Omni-directional Antenna
TL-ANT2409CL 10 6,72 € Į krepšelį
LOGILINK - Outdoor patch cable connector RJ45 female/female, IP67 waterproof LOGILINK - Outdoor patch cable connector RJ45 female/female, IP67 waterproof
NP0080 20 6,87 € Į krepšelį
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m
54077 20 7,07 € Į krepšelį
Asus USB-N10 NANO Wireless-N150 USB Nano Adapter Asus USB-N10 NANO Wireless-N150 USB Nano Adapter
90IG00J0-BU0N00
0
7,14 €
Uždengimo panelė LogiLink 19'' 4U, juoda Uždengimo panelė LogiLink 19'' 4U, juoda
PN104B 6 7,27 € Į krepšelį