/>
Fortakas 8 700 30 100

TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX(SC) daugiamodinis 550m

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas MC200CM
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 3 d.d.
Likutis:
20+ vnt.
45,31 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX(SC) daugiamodinis 550m

TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX(SC) daugiamodinis 550m

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1:GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2:GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Kabelių instaliacijos tipas:daugiamodis šviesolaidis 62.5/125 (OM1)
Aukštis:27
Plotis:94.5
Ilgis:73
Papildoma informacija:220m (62.5/125)
Kiti prekės pavadinimaiTP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX(SC) daugiamodinis 550m
TP-LINK 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter Full-duplexup to 550m switching power adapter chassis mountable
smartadserver