/>
Fortakas 8 700 30 100

TP-Link MC210CS konventeris1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) vienamodis 15km

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas MC210CS
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
20+ vnt.
45,59 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

TP-Link MC210CS konventeris1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) vienamodis 15km

TP-Link MC210CS konventeris1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) vienamodis 15km

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1:GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2:GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Kabelių instaliacijos tipas:Vienamodis šviesolaidis
Aukštis:27
Plotis:94.5
Ilgis:73
Papildoma informacija:bagos ilgis 1310nm
Kiti prekės pavadinimaiTP-Link MC210CS konventeris1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) vienamodis 15km
TP-LINK 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SINGLE
smartadserver