Fortakas 8 700 30 100

KOMPIUTERIAI IR KOMPONENTAI

Fortako kategorijoje „Kompiuteriai ir komponentai“ galite įsigyti naują kompiuterį arba galite išsirinkti ir įsigyti komponentų jam. Nusprendėte tobulinti savo senąjį kompiuterį ir bandote kompiuterį sukomplektuoti savo jėgomis? Čia svarbu tinkamai parinkti pagrindiniai komponentai: procesorius, kietasis diskas, operatyvinė atmintis, vaizdo plokštė.  Prieš įsigyjant, rekomenduojame pasitarti su mūsų įmonės spacialistais. Jie padės teisingai pasirinkti tarpusavyje suderinamus komponentus.  Jūsų patogumui teikiame ir kompiuterių surinkimo bei remonto paslaugas.  Visoms prekėms suteikiamos gamintojo garantijos.

Jums reikia tik kompiuterio komponentų

Jeigu jums reikia atnaujinti arba pataisyti savo senąjį kompiuterį, paaiškinti viską paprasta, kadangi jums tereikia vieno komponento, o ne viso naujo kompiuterio! Tačiau jeigu jums reikia naujo kompiuterio, paaiškinimas – kiek sudėtingesnis. Kompiuterį susidėti iš savo pageidaujamų dalių rekomenduojame ypatingus poreikius turintiems žmonėms, kuriems netinka nei vienas mūsų prekyboje jau esantis kompiuteris. Kompiuterio susidėjimas pačiam iš paties parinktų dalių yra puikus pasirinkimas, jeigu jums reikia ypatingai galingo kompiuterio arba tuo atveju, jeigu turite ypatingų poreikių, pavyzdžiui, įprastai programuojate, tačiau kartais ir pamontuojate video – tokiu atveju jums reikia kompiuterio su galingu procesoriumi, tačiau ir su šiokia tokia dedikuota vaizdo plokšte, kadangi integruotų vaizdo plokščių video redagavimo programos nepalaiko. Tokiu atveju kategorijoje "Kompiuteriai ir komponentai" galite drąsiai rinktis komponentus ir susirinkti kompiuterį pagal savo poreikius!

Jums reikia stacionaraus kompiuterio

Stacionaraus kompiuterio jums reikia tuo atveju, jeigu kompiuteriu visada naudojatės tik namie ir niekada išvykus nėra labai didelio poreikio naudotis kompiuterio. Taip pat stacionarus kompiuteris yra bene vienintelis sprendimas tuo atveju, jeigu jūs intensyviai dirbate su grafikos ar video kūryba arba žaidžiate labai sudėtingos grafikos žaidimus, kadangi stacionarūs kompiuteriai yra galingesni už bet kurio kito tipo kompiuterius. Tiesa, nepamirškite, jog perkant stacionarų kompiuterį reikės įsigyti dar ir monitorių, klaviatūrą, pele bei kitus priedus.

Jums reikia nešiojamojo kompiuterio

Jeigu daug keliaujate ir mobilumas jums yra pirmoje vietoje, tuomet jums puikiai tiktų nešiojamas kompiuteris. Nešiojami kompiuteriai, skirtingai nuo stacionarių kompiuterių, žaidimams dažniausiai netinka, nebent esate pasiruošę už nešiojamąjį kompiuterį mokėti tikrai daug. Taigi, jeigu daug keliaujate ir kompiuteris jums yra darbo įrankis, be kurio negalite praleisti nė dienos, jūs turite įsigyti nešiojamąjį kompiuterį.
Nešiojami kompiuteriai išlieka populiariausia preke kategorijoje "Kompiuteriai ir komponentai".

Jums reikia planšetinio kompiuterio

Planšetiniai kompiuteriai yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie kompiuterį naudoja tik internetui, filmams žiūrėti ar nesudėtingiems žaidimams žaisti. Ne, planšetinis kompiuteris tikrai ne jums, jeigu planuojate žaisti „Crysis 3“ ar kitą sudėtingą žaidimą. Nešiojamieji kompiuteriai dar gali būti tam panaudoti, kadangi jų yra ypatingai galingų, tačiau planšetinis kompiuteris – įrenginys tik multimedijai.

Jums reikia AIO kompiuterio

All-In-One kompiuteriai – pasirinkimas tarp stacionaraus kompiuterio ir tiesiog nešiojamojo kompiuterio namie. AIO kompiuteriai yra geriausias pasirinkimas, vertinantiems kiekvieną savo kambario centimetrą ir tiems, kuriems grožis yra svarbiau už galią. Taip, AIO kompiuterius galima naudoti žaidimams ar darbui su grafika, montavimu, tačiau tai reikalaus jūsų pakratyti pinigines, todėl AIO kompiuterius rekomenduojame tiems, kurie nedažnai susiduria su sudėtingos grafikos žaidimais ir daug kompiuterio resursų reikalaujančiais darbais. AIO kompiuteriai taip pat puikiai tinka ofisų darbuotojams dėl to, kad jie užima nedaug vietos.

Jums reikia NUC kompiuterio

NUC kompiuteris – tai tarsi nešiojamojo kompiuterio ir AIO kompiuterio derinys. NUC kompiuteris yra nedidelis, užima visiškai nedaug vietos, yra pakankamai galingas įprastiems darbams, tačiau šio tipo kompiuteriai nėra tinkami nei žaidimams, nei darbui su grafika ar multimedija. Kuo NUC kompiuteris yra panašus į nešiojamąjį kompiuterį? Tai – paprasta. NUC kompiuterį galite bet kada ir bet kur pernešti, jeigu to tik panorėsite. Šio tipo kompiuteriai yra labai nedideli, todėl jie telpa praktiškai į bet kurią rankinę arba jį galima nešti tiesiog rankoje!

Kompiuteriai ir komponentai apima ne tik stacionarius, nešiojamus, planšetinius, nuc ar AIO kompiuterius. Čia taip pat rasite ir serverių komponentu, grafines planšetes bei skaitykles.