Fortakas 8 700 30 100

KOMPIUTERIŲ PRIEDAI IR LAIKMENOS

Kompiuteris nebūtų toks didelis pagalbininkas, jei neturėtų begalės priedų, palengvinančių naudojimąsi išmaniosiomis technologijomis. Žinoma, įsigijus nešiojamąjį kompiuterį, priedų greičiausiai nereikės, tačiau ir funkcionalumas bus gerokai mažesnis. Kompiuterių priedai ir laikmenos būtini kiekvienam, besinaudojančiam stacionariuoju kompiuteriu. Stengiamės savo klientams pasiūlyti platų kompiuterių priedų pasirinkimą, tad į siūlomą asortimentą įeina ir monitoriai, įvesties įrenginiai (klaviatūros, pelės), garso kolonėlės ir ausinės, išorinės duomenų laikmenos, kabeliai, adapteriai ir priedai, kompiuterių priedai ir aksesuarai, programinė įranga, internetinės kameros, mikrofonai, UPS įrenginiai ir jų priedai, maitinimo filtrai bei prekės valymui ir kompiuterių priežiūrai. Tai visi priedai, kurių gali prireikti jums. Viską rasite ne tik Fortako salonuose, bet ir internetinėje parduotuvėje. 

Kompiuterių priedai ir laikmenos

Renkantis naują kompiuterį reikia apsvarstyti be galo daug aspektų. Rodos, numačius visus būtinus techninius parametrus ir nusistačius biudžetą, išsirinkti visai nesunku. Tačiau čia galima lengvai suklysti. Reikia apsirūpinti mažų mažiausiai monitoriumi, klaviatūra ir pele, o ką kalbėti apie įvairiausias jungtis. Apie tai pamiršus, naujo kompiuterio įsigijimas su visais reikalingais priedais gali pabrangti kone dvigubai! Nustatant kompiuterio įsigijimui skiriamą biudžetą  į jį derėtų įtraukti ir visus reikalingus priedus – juk kompiuterių priedai ir laikmenos taip pat kainuoja.

Pagrindinis ir dažniausiai perkami kompiuterių priedai – monitoriai. Monitorių derėtų rinktis itin atsakingai, kadangi matomas vaizdas didele dalimi priklausys ne tik nuo procesoriaus ar vaizdo plokštės parametrų, tačiau ir nuo monitoriaus techninių savybių. Renkantis monitorių svarbu įvertinti, su kokia vaizdo plokšte jis bus naudojamas. Derėtų stengtis, kad rezoliucija sutaptų kuo labiau, kad nenukentėtų matomas vaizdas. Jei vaizdo plokštė yra itin galinga, o monitorius paprastas, tuomet jis nesugebės perduoti visų iš vaizdo plokštės gaunamų signalų – matomas vaizdas bus maksimalios monitoriaus rezoliucijos. Analogiška situacija yra  ir tuo atveju, kuomet monitoriaus rezoliucija yra didesnė nei vaizdo plokštės. Tokiu atveju gali smarkiai nukentėti matomo vaizdo kokybė. Taigi monitoriai, kaip ir kiti kompiuterių priedai ir laikmenos ar  įvairūs kompiuterio komponentai, turi būti tarpusavyje kiek įmanoma labiau suderinami. Tik suderinus visus komponentus ir priedus galima pasiekti aukščiausio lygio kompiuterio funkcionalumą.

Kaip ir monitoriai, visi kiti kompiuterių priedai ir laikmenos, turi būti perkamos atsakingai. Svarbu įvertinti, kokiomis jungtimis priedai bus jungiami prie kompiuterio – sparčiai kintant technologijoms gali atsirasti jungčių neatitikimai. Pavyzdžiui, anksčiau tiek kompiuterio klaviatūros, tiek ir pelės prie kompiuterio buvo jungiamos PS/2 jungtimi, kurios dabartiniuose kompiuteriuose nebeegzistuoja. Dėl to renkantis klaviatūrą, pelę ar kitą priedą naudojimui su planšetiniu kompiuteriu, vėlgi derėtų būti atidiems – klaviatūros  įprastai turi jungtį USB 2.0, o planšetės – micro USB. Taip pat svarbu atsižvelgti į programinius reikalavimus įvairiems priedams – net ir internetinės kameros arba garso kolonėlės gali neveikti su senesne operacine sistema. Tačiau tai nėra bėda. Fortako asortimente - įvairi programinė įranga. Tai ne tik operacinės sistemos, tačiau ir biuro, saugumo, grafikos bei kitos programos.

Įprastai kompiuterių naudotojai susiduria su problema – pageidaujamų priedų reikia ieškoti kone visose įmanomose  parduotuvėse, ne tik internete, bet ir visame mieste. Šiuo atveju naudotis Fortako paslaugomis yra itin patogu – visi reikalingi kompiuterių priedai ir laikmenos yra vienoje vietoje. Viską, nuo kabelių ar adapterių iki monitorių galite rasti ne tik Fortako prekybos salonuose bet ir internete. Jei turite klausimų dėl vieno ar kito kompiuterio priedo? Kreipkitės ne tik prekybos vietose, bet ir internetu – jums neabejotinai bus suteikiama visa rūpima informacija!

Dabar įsigykite kompiuterių priedus internetu pigiau, paprasčiau ir greičiau!