Fortakas 8 700 30 100

Kūno priežiūros priemonės

Kūno priežiūros priemonės – tai prekės, skirtos šalinti nepageidaujamus plaukelius, tvarkyti barzdą, formuoti šukuosenas, džiovinti plaukus,  valyti dantis. Fortakas.lt rasite gausų šios produkcijos pasirinkimą. Čia jūsų laukia barzdaskutės, epiliatoriai, plaukų formavimo prietaisai, plaukų džiovintuvai, plaukų kirpimo mašinėlės, dantų šepetukai ir kita.
 Užsakytas prekes galite atsiimti mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, paštomatuose visoje Lietuvoje. Prekes galime pristatyti kurjeriu tiesiai į jūsų namus. Brangesnes prekes galite įsigyti ir išsimokėtinai (lizingu). Pas mus rasite tiek vyrams, tiek moterims skirtų kūno priežiūros priemonių.
Tinkamiausių produktų galite ieškoti pasirinkdami prekių  tipą, o tuomet galėsite pasirinkti dominantį prekių gamintoją bei prekių kainos intervalą.

Barzdaskutės

Pačios aktualiausios kūno priežiūros priemonės vyrams - barzdaskutės.  Be šių prekių tikrai sunkiai išsiverstų vyrai, kurie nori, kad barzda atrodytų tvarkingai. Barzdaskutės vyrams tikrai leidžia sutaupyti laiko, kadangi jos padeda ne tik trumpinti plaukelius, bet ir  suformuoti barzdą. Visai nesvarbu, kokio ilgio ar storio yra barzdos plaukai,pasirinktos barzdaskutės vyrams tikrai gali palengvinti kasdienybę.

Išsirinkti tinkamiausią barzdaskutę galėsite įvertinę šiuos kriterijus:

 • Gamintoją: visada  yra tikimasi, kad barzdaskutės tarnaus tikrai ilgą laiką, tad pasirinkę patikimą gamintoją galėsite būti tikri, kad greitu metu neteks svarstyti apie naujos barzdaskutės įsigijimą;

 • Funkcijas: kiekvieno vyro poreikiai yra skirtingi, tad renkantis tinkamiausią barzdaskutę palanku įvertinti, kokios yra pagrindinės ir papildomos barzdaskutės funkcijos;

 • Įkrovimą:  jei yra norima barzdaskutę įkrauti kuo greičiau, palanku rinktis tokias barzdaskutes, kurios turi greito įkrovimo funkciją;

 • Kainą: nors šis kriterijus neturėtų būti pačiu svarbiausiu, tačiau tikrai visada gali būti pasirenkamos tokios vyriškos barzdaskutės, kurios geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes.

Įvertinę visus šiuos svarbiausius kriterijus tikrai labai greitai galėsite išsirinkti tinkamiausią barzdaskutę, kuri galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius. Beliks tik pasirinkti tam tikrą jus dominančią barzdaskutę, ir ją užsisakyti.

Epiliatoriai

Pačios aktualiausios kūno priežiūros priemonės moterims - epiliatoriai. Jie yra tiesiog nepakeičiami šalinant nepageidaujamus plaukelius. Iš siūlomos šių prekių gausos ne visada yra paprasta išsirinkti tinkamiausią produktą, tad nesuklysite, jei atkreipsite dėmesį į žemiau išvardytus kriterijus.

 • Epiliatoriai gali būti diskiniai arba pincetiniai. Pastarasis pasirinkimas yra populiaresnis, nes tokieepiliatoriailabiau užkabina plaukelius ir juos paprasčiau ištraukia.  Pasirinkus pincetinįe piliatorių galima nesibaiminti, kad šalinti plaukelius bus pernelyg skausminga, nes šie epiliatoriaisuteikia kur kas mažiau nemalonių pojūčių;

 • Renkantis epiliatorių įvertinkite, ar jis atsparus vandeniui – ne visi epiliatoriai gali būti naudojami duše ar vonioje;

 • Atkreipkite dėmesį, koks yra plaukelių šalinimo greitis.Epiliatoriai moterims gali turėti 2 plaukelių šalinimo greičius, tačiau taip pat galima rasti ir tokių prietaisų, kurie turėtų net 3 plaukelių šalinimo greičio režimus;

 • Jei esate labai nepakanti skausmui, pasidomėkite, ar jus dominantys epiliatoriai turi priedų, skirtų mažinti skausmą.

Plaukų kirpimo mašinėlės

Ši produkcija dažniausiai pasirenkama pagal gamintoją ir kainą. Plaukų kirpimo mašinėlėms priskiriamos ir kūno priežiūros priemonės, kurios skirtos kirpti nosies ir ausų plaukus.  Išsirinkti tinkamiausią plaukų  kirpimo mašinėlę galėsite tiesiog atsakę į kelis paprastus klausimus:

 • Kaip dažnai naudositės plaukų kirpimo mašinėle? Jei ji bus reikalinga gana retai, tokiu atveju nereikėtų skirti daug pinigų šio produkto įsigijimui. Jei ja naudositės gana dažnai, tokiu atveju rinkitės profesionalią plaukų kirpimo mašinėlę, nes ši investicija tikrai atsipirks;

 • Ją naudosite tik namuose, ar ir kelionių metu? Jei planuojate plaukų kirpimo mašinėlę naudoti tik namuose, tokiu atveju svoris neturės įtakos jūsų pasirinkimui, tačiau tuomet, jei mašinėle planuojate naudotis ir tam tikrų išvykų metu, įvertinkite, ar plaukų kirpimo mašinėlė bus pakankamai kompaktiška;

 • Kokią pinigų sumą galite paskirti šiai prekei? Visada galite pasirinkti kainos intervalą, ir tai leis jums rinktis iš tokių plaukų kirpimo mašinėlių, kurių kainos jums būtų pačios palankiausios;

 • Norite įkraunamos plaukų kirpimo mašinėlės, ar su laidu? Jei pasirinksite įkraunamą plaukų kirpimo mašinėlę, pasidomėkite, ar yra greito įkrovimofunkcija,nes tokiu atveju nereikės ilgai laukti, kol plaukų kirpimo mašinėlė bus įkrauta;

 • Ar reikalingi tam tikri papildomi priedai? Galite rinktis plaukų kirpimo mašinėles, turinčias įvairius papildomus priedus, tačiau pagalvokite, ar jais naudositės, nes plaukų kirpimo mašinėlės, turinčios tam tikrų  papildomų priedų ir funkcijų, paprastai kainuoja brangiau.

Plaukų formavimo prietaisai

Įvairūs plaukų formavimo prietaisai yra tiesiog nepakeičiami, jei kasdien norite atrodyti vis kitaip. Plaukų garbanojimo žnyplės, plaukų tiesintuvai bei šukos, skirtos formuoti šukuosenas - tai kūno priežiūros priemonės, skirtos plaukų grožiui puoselėti.  Išsirinkti tinkamiausius prietaisus tikrai nebus labai sudėtinga.

Garnanojomo žnyplės - gali būti pasirenkamos pagal tai, kokio storio ir kokio tiesumo yra jūsų plaukai. Vertėtų atsižvelgti į plaukų žnyplių dydį, nes tai turės įtakos garbanų stambumui;

Plaukų tiesintuvai - taip pat turėtų būti pasirenkami pagal tai, kokio ilgio, tiesumo ir storio yra jūsų plaukai, nes kuo jie yra ilgesni ir storesni, tuo didesnis turėtų būtitiesintuvoplotis.

Įvairūs plaukų formavimo prietaisai taip pat gali būti pasirenkami  pagal tai, koks yra šiosprodukcijosgamintojas, ir kokia yra prekių kaina – tikėtina, kad greitai galėsite atrasti optimalų pasirinkimą.

Plaukų džiovintuvai

Bene svarbiausias kriterijus, renkantis tinkamą džiovintuvą, yra džiovintuvo galia. Dažniausiai yra pasirenkami  tokie plaukų džiovintuvai, kurių galia yra 1750 W, tačiau taip pat galite atsižvelgti į tai, koks yra jūsų plaukų ilgis ir storis:

 • Ploniems, trumpiems arba pažeistiems plaukams puikiai tiks 1200-1500 W džiovintuvas;

 • Tiesiems, banguotiems vidutinio ilgio plaukams rinkitės 1300-1800 W džiovintuvą;

 • Ilgiems ir storiems plaukams reikės galingesnio plaukų džiovintuvo, kurio galia siekia 1600-2000 W.

Šiandien bene dažniausiai yra pasirenkami tokie plaukų džiovintuvai, kuriuose yra įmontuotas keramikinis elementas, nes tai leidžia apsaugoti plaukus nuo karščio.

Dažnai yra pasirenkami tokie plaukų džiovintuvai, kurie leidžia keisti džiovinimo srovę: ji gali būti ne tik karšta, bet ir šalta. Taip pat galima atkreipti dėmesį į tai, ar plaukų džiovintuvas turi tam tikrus papildomus antgalius, leidžiančius paprasčiau formuoti norimą šukuoseną.

Dantų šepetėliai

Elektriniai dantų šepetėliai leidžia kur kas geriau išvalyti dantis. Per minutę elektriniai dantų šepetėliai atlieka kur kas daugiau sukamųjų judesių nei būtų galima jų atlikti rankiniu būdu, taigi, tokia galimybė gali būti tikrai palanki. Kai dantų šepetėlio antgalis jau nebus tinkamas naudoti, jums nereikės pirkti naujo dantų šepetėlio, nes galėsite paprasčiausiai pasikeisti antgalį. Kai norima sutaupyti, kartais  visi šeimos nariai įsigyja skirtingus dantų šepetėlių antgalius, ir naudoja tą patį elektrinį dantų šepetėlį.

Įvairios kūno priežiūros priemonės tikrai gali palengvinti jūsų kasdienybę ir net gi leisti sutaupyti pinigų. Pasirinkus epiliatorių, jums nereikės mokėti kosmetologei už depiliacijos procedūras, o barzdaskutės vyrams leis kasdien atrodyti tvarkingai, nepriklausomai nuo to, kokio ilgio yra barzda.  Pasirinkę jus dominančias  prekes, ir jas galėsite užsisakyti vos per kelias akimirkas.