Fortakas 8 700 30 100

Media konverteriai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
D-Link Module SNMP management f DMC-1000 SNMP management module D-Link Module SNMP management f DMC-1000 SNMP management module
DMC-1002 5 95,00 € 69,00 € Į krepšelį
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
DMC-G01LC
0
16,77 €
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81003 20+ 20,49 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
DN-81000 8 23,27 € Į krepšelį
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
DN-82022 1 31,41 € Į krepšelį
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXU 10 31,87 € Į krepšelį
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXD 9 33,21 € Į krepšelį
Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
506502 7 42,79 € Į krepšelį
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
506519 1 45,16 € Į krepšelį
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC) D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
DMC-300SC
0
48,69 €
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
510493 8 50,70 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81004 1 51,78 € Į krepšelį
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
DN-82120-1 3 64,35 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
545068 1 74,81 € Į krepšelį
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920T 4 77,03 € Į krepšelį
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920R 4 77,03 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
507349 3 77,88 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
545075 1 79,40 € Į krepšelį
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
DMC-300SC/E
0
80,89 €
100Mbps Ethernet to Coaxial (BNC) Converter - 17a 100Mbps Ethernet to Coaxial (BNC) Converter - 17a
VC-202A 2 84,08 € Į krepšelį
Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 550m Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 550m
506533 6 87,04 € Į krepšelį
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
DMC-700SC/E 4 158,61 € Į krepšelį