Fortakas 8 700 30 100

Media konverteriai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
D-Link Module SNMP management f DMC-1000 SNMP management module D-Link Module SNMP management f DMC-1000 SNMP management module
DMC-1002 5 95,00 € 69,00 € Į krepšelį
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
DMC-G01LC 1 21,30 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
DN-81000
0
23,63 €
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXU 5 32,45 € Į krepšelį
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXD 6 33,81 € Į krepšelį
Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
506502 3 42,79 € Į krepšelį
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
506519 5 45,16 € Į krepšelį
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC) D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
DMC-300SC 10 48,69 € Į krepšelį
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
510493 4 50,70 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
545068 1 74,81 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
507349 4 77,88 € Į krepšelį
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920T 5 78,43 € Į krepšelį
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920R 5 78,43 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
545075 1 79,40 € Į krepšelį
Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1x1000Base-T RJ45/1xSFP, PoE+ Injector Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1x1000Base-T RJ45/1xSFP, PoE+ Injector
508216
0
80,56 €
Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km
508209 2 80,56 € Į krepšelį
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
DMC-300SC/E 4 80,89 € Į krepšelį
100Mbps Ethernet to Coaxial (BNC) Converter - 17a 100Mbps Ethernet to Coaxial (BNC) Converter - 17a
VC-202A 1 84,63 € Į krepšelį
Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 550m Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 550m
506533 3 87,04 € Į krepšelį
ZYXEL SFP-LX-10-D 1000BASELX SFP MODULE ZYXEL SFP-LX-10-D 1000BASELX SFP MODULE
91-010-203001B 4 107,74 € Į krepšelį
D-Link DMC-810SC Media Converters Media D-Link DMC-810SC Media Converters Media
DMC-810SC 1 129,83 € Į krepšelį
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
DMC-700SC/E
0
158,61 €