Fortakas 8 700 30 100

Media konverteriai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekisKainae-Kaina 
ZYXEL 418N V2 WLAN N300 NETUSB ROUTER ZYXEL 418N V2 WLAN N300 NETUSB ROUTER
NBG-418NV2-EU0101F 20+18,82 € 18,30 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81003 220,54 € 20,06 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81001
0
21,82 € 21,32 €
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
DN-81000 123,33 € 22,78 € Į krepšelį
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
DMC-G01LC
0
23,46 € 22,81 €
DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
DN-82020/DN-82020-1 231,02 € 30,31 € Į krepšelį
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
DN-82021-1 231,02 € 30,31 € Į krepšelį
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXU
0
33,11 € 32,20 €
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXD
0
34,50 € 33,54 €
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
DN-82023 136,21 € 35,37 € Į krepšelį
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
DN-82022 236,21 € 35,37 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
DN-81200 136,94 € 36,08 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm
507332 241,23 € 40,27 € Į krepšelį
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) After Tests Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) After Tests
506519-TPT 143,59 € 42,58 € Į krepšelį
D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet Media converter D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet Media converter
DMC-805G 1044,16 € 42,93 € Į krepšelį
Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter
GT-905A 1347,66 € 46,33 € Į krepšelį
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
506519 749,16 € 48,02 € Į krepšelį
Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
506502 449,16 € 48,02 € Į krepšelį
ZYXEL WRE6505 WLAN AC750 RANGE EXTENDER ZYXEL WRE6505 WLAN AC750 RANGE EXTENDER
WRE6505-EU0101F
0
48,78 € 48,78 €
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81004 251,92 € 50,72 € Į krepšelį
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
510493 956,01 € 54,70 € Į krepšelį
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
DN-82120-1 271,77 € 70,11 € Į krepšelį
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920T
0
80,04 € 77,82 €
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920R
0
80,04 € 77,82 €
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
DMC-300SC/E 1282,41 € 80,50 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
545068
0
98,49 € 96,21 €
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
545075
0
105,77 € 103,32 €
D-Link DMC-810SC Media Converters Media D-Link DMC-810SC Media Converters Media
DMC-810SC
0
132,48 € 128,80 €
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km
DMC-515SC/E
0
145,43 € 142,07 €
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
DMC-700SC/E 4161,59 € 157,86 € Į krepšelį
smartadserver