Fortakas 8 700 30 100

Media konverteriai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekisKainae-Kaina 
ZYXEL 418N V2 WLAN N300 NETUSB ROUTER ZYXEL 418N V2 WLAN N300 NETUSB ROUTER
NBG-418NV2-EU0101F 20+18,82 € 18,30 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81003 220,29 € 19,82 € Į krepšelį
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81001
0
23,03 € 22,49 €
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
DN-81000 423,05 € 22,52 € Į krepšelį
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
DMC-G01LC
0
25,59 € 24,88 €
DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
DN-82020/DN-82020-1 330,64 € 29,94 € Į krepšelį
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
DN-82021-1
0
30,64 € 29,94 €
LINKSYS RE3000W WIRELESS RANGE EXTENDER LINKSYS RE3000W WIRELESS RANGE EXTENDER
RE3000W-EJ
0
33,54 € 33,54 €
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
DN-82023 235,78 € 34,96 € Į krepšelį
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
DN-82022 235,78 € 34,96 € Į krepšelį
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXU
0
36,12 € 35,11 €
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
DMC-F20SC-BXD
0
37,62 € 36,58 €
Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm
507332 441,23 € 40,27 € Į krepšelį
Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter
GT-905A 1347,66 € 46,33 € Į krepšelį
D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet Media converter D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet Media converter
DMC-805G 1048,17 € 46,83 € Į krepšelį
Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
506502 449,16 € 48,02 € Į krepšelį
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
506519 1449,16 € 48,02 € Į krepšelį
ZYXEL WRE6505 WLAN AC750 RANGE EXTENDER ZYXEL WRE6505 WLAN AC750 RANGE EXTENDER
WRE6505-EU0101F
0
48,78 € 48,78 €
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DN-81004 151,29 € 50,11 € Į krepšelį
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
510493
0
56,01 € 54,70 €
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
DN-82120-1
0
70,92 € 69,27 €
Edimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) - 100BaseFL (SM SC) - 30km Edimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) - 100BaseFL (SM SC) - 30km
ET-912SC3+
0
81,62 € 79,74 €
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
DMC-300SC/E 2082,41 € 80,50 € Į krepšelį
Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
507349
0
82,48 € 80,57 €
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920T 487,28 € 84,86 € Į krepšelį
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
DMC-920R 1087,28 € 84,86 € Į krepšelį
Edimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m Edimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m
ET-913MSC 194,78 € 92,59 € Į krepšelį
D-Link DMC-700SC/E Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-SX on the multi-fiber (550m, SC) D-Link DMC-700SC/E Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-SX on the multi-fiber (550m, SC)
DMC-700SC
0
96,31 € 93,64 €
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
545068 498,49 € 96,21 € Į krepšelį
ZYXEL NBG6617 AC1300 DUAL-BAND WIRELESS GIGABIT ROUTER ZYXEL NBG6617 AC1300 DUAL-BAND WIRELESS GIGABIT ROUTER
NBG6617-EU0101F
0
103,24 € 100,37 €
smartadserver