/>
Fortakas 8 700 30 100

D-Link DMC-1910T Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC)

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas DMC-1910T
Garantija:
24 mėn.
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
1 vnt.
335,41 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

D-Link DMC-1910T Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC)

D-Link DMC-1910T Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC)

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tipas:Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC)
Interface and connectivity:802.3ab 1000BASE-T 802.3z 1000BASE-LX 1000BASE-T: RJ-45 connector 1000BASE-LX: SC-connector
Išmatavimai:120 (D) x 88 (W) x 25 (V) mm
smartadserver