/>
Fortakas 8 700 30 100

Edimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas ET-913MSC
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
1 vnt.
96,69 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Edimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m

Edimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1:
  • GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
  • GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2:GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Kabelių instaliacijos tipas:
  • daugiamodis šviesolaidis 62.5/125 (OM1)
  • daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
  • UTP - neekranuota vyta 4 porų
Aukštis:26
Plotis:71
Ilgis:97
Neto svoris:0.3
Papildoma informacija:
  • automatiškai atpažįsta MDI-II/MDI-X porte 100BaseTX
  • gali drbt savarankiškai arba lentinoje19colių ET-910MCR
  • remia protokolą 802.3x Flow Control
  • rinkinyje išorinis maitinimo šaltinis DC 5V /1.6A
  • šviesolaidžio makimalus nuotolis 2km
  • automatinis resetas po matinimo netekimo
Kiti prekės pavadinimaiEdimax media converter 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC) - 550m
smartadserver