/>
Fortakas 8 700 30 100

Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 506502
Garantija:
Lifetime garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
2 vnt.
50,07 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1:FastEthernet 100BaseFX - SC
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2:FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Kabelių instaliacijos tipas:
  • daugiamodis šviesolaidis 62.5/125 (OM1)
  • daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
  • multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
  • UTP - neekranuota vyta 4 porų
Aukštis:26
Plotis:70
Ilgis:107
Papildoma informacija:
  • Duomenų perdavimo greitis: 100 Mb/s
  • Viena 10/100Base-TX RJ45 jungtis, didžiausias atstumas 100 m
  • RJ45 jungtis Auto MDI / MDI-X palaikymui ir autosuderinamumui
  • One 100Base-FX multi-mode Fiber SC duplex port
  • Fiber distance support: up to 2 km (62.5/125 or 50/125 µm cable)
  • Wavelength: 1310 nm
  • Minimum TX power: -22 dBm
  • Maximum TX power: -12 dBm
  • RX jautrumas: -30 dBm