/>
Fortakas 8 700 30 100

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 506533
Garantija:
Lifetime garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
0 vnt.
74,16 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Intellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1:GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2:GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Kabelių instaliacijos tipas:
  • daugiamodis šviesolaidis 62.5/125 (OM1)
  • daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
  • Vytos poros kabelis
Aukštis:26
Plotis:70
Ilgis:107
Neto svoris:500
Papildoma informacija:
  • Bangos ilgis: 850 nm
  • Min. TX galia: -17 dBm
  • Maks. TX galia: -12 dBm
  • RX jautrumas: -20 dBm
  • 220 m (62.5/125 µm šviesolaidis)
  • 550 m (50/125 µm šviesolaidis)
  • 100 m (kabelis RJ45)
  • www.intellinet-network.com
Kiti prekės pavadinimaiIntellinet Media konverteris 1000Base-T SC RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm
smartadserver