/>
Fortakas 8 700 30 100

Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 508193
Garantija:
Lifetime garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
1 vnt.
225,57 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45

Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1:10 GigabitEthernet SFP+
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2:10 GigabitEthernet 10GBaseLR
Kabelių instaliacijos tipas:
  • CAT5
  • Single Mode Fibre Optic
Aukštis:95
Plotis:70
Ilgis:25
Neto svoris:0.2
Papildoma informacija:
  • 10GB SFP+ port
  • 10GB RJ45 port