/>
Fortakas 8 700 30 100

Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas 510547
Garantija:
36 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 3 d.d.
Likutis:
Skambinkite
39,95 €
UBL lizingas
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1:FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2:FastEthernet 100BaseFX - SC
Kabelių instaliacijos tipas:
  • Vienamodis šviesolaidis
  • Vienmodis šviesolaidis 9/125 (OS2)
  • UTP - neekranuota vyta 4 porų
  • Vytos poros kabelis
Aukštis:25
Plotis:69
Ilgis:105
Papildoma informacija:
  • Naudojimas tik su Media konverteriu WDM Intellinet P/N: 510530
  • Bangų ilgis: RX - 1550 nm; TX - 1310 nm
  • Išvesties galia: -15 iki -3 dBm
  • Imtuvo jautrumas: <= -32 dBm
  • Signalo praradimas: 0.2 dB/km
  • Optinis prievadas SC vienmodis - jungimo atstumas iki 20 km
  • Vienas prievadas RJ-45 10/100Base-TX, maks. atstumas 100 m
  • Prievadas RJ45 su automatiniu laido tipo aptikimu - Auto MDI/MDI-X
Kiti prekės pavadinimaiMedia konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km
smartadserver