Fortakas 8 700 30 100

Mobilieji telefonai su Android?

Taip, mobilieji telefonai dabar gali turėti ir Android operacinę sistemą. Kas gi čia tokio netikėto, paklausite? Viskas gana supainiota. Paprastai mobilieji telefonai skiriasi nuo išmaniųjų tuo, kad juose yra uždara operacinė sistema, kurios nelabai galima keisti, o įdiegti galima nebent JAV pagrindu sukurtas programėles ir žaidimus, be to ne visi jie veikia vienodai gerai. Dabar LG keičia žaidimo taisykles ir pristato naują atlenkiamą mobilųjį telefoną LG Wine Smart.

Mobileiji telefonai internetu

Šis telefonas yra įdomus tuo, kad turi visas klasikiniam atlenkiamam telefonui būdingas funkcijas – atlenkiamą ekraną, fizinę klaviatūrą ir keletą meniu mygtukų. Tokie mobilieji telefonai buvo labai populiarūs prieš gerą dešimtmetį. Beje, jie populiarūs ir dabar, nes yra patogūs naudotis pagyvenusiems žmonėms. Jiems nereikia sukti galvos, kuriuo mygtuku atsiliepti – atverčia ekraną ir kalbą. Pokalbiui baigti užtenka užversti ekraną. Jokių raudonų mygtukų, jokių ekrano užrakinimų, jokių nereikalingų mygtukų paspaudimų.

LG akivaizdžiai norėjo suteikti šiam telefonui ir prabangumo įspūdį. Dėl to padengė jį savotiška odos imitacija. Tai nėra jokia naujiena, nes išmanieji telefonai LG G4 taip pat turi kažką panašaus.

LG Wine Smart yra jau antras telefonas, nes dar seniau korėjiečiai galėjo džiaugtis panašiu tik ryškesniu telefonu LG Icecream Smart.

Techninės charakteristikos? Kaip ir daugelio išmaniųjų telefonų – 4 branduolių 1,1 Ghz procesorius, 4 GB vidinės atminties, 1 GB RAM, microSD kortelės lizdas, 3 megapikselių raiškos galinė kamera ir t.t., tačiau yra vienas keistas dalykas. Nors ekranas ir liečiamas, klaviatūros ant ekrano nėra, tad jei reikės rašyti SMS žinutę ar naršyti socialiniuose tinkluose, teks spaudinėti vieną klavišą po 3-4 kartus, kol pasieksite norimą raidę. Tai neturėtų būti sudėtinga 30-mečiams, kurie užaugo su didesniais nykščiais nuo šimtų SMS per dieną rašymo. Pagyvenusiems žmonėms tai irgi nėra labai priimtina, nors klaviatūroje mygtukai ir didesni, nei įprastai.

Šis telefonas neturi išorinio ekrano, kuriame būtų rodomas laikas, ar skambintojo informacija iki atlenkiant. Tai nėra labai patogu, jei nenorite atsiliepti į kai kurių asmenų skambučius...

Tai, ką matome yra mobilioje ir išmaniojo telefono hibridas, nes galima instaliuoti įvairias programėles. Tik valdymas būtų daug sudėtingesnis, jei reikia kažką įrašyti.

Tai ne vienintelis tokio tipo telefonas. Samsung taip pat yra išleidęs vieną įdomų egzempliorių – Samsung Galaxy Golden.

Išmanieji telefonai internetu

Šis modelis yra dar įdomesnis. Jis turi du tokius pat ekranus. Kyla tik klausimas – kam turėčiau atlenkti telefoną, jei galiu atsiliepti ir kalbėti jo neatlenkęs? Telefonas išleistas Korėjoje ir Kinijoje, bet panašu, kad dėmesio susilaukia tik dėl savo aukso spalvos korpuso, kuriuo kai kas bandys daugiau pasipuikuoti.

Šie Samsung mobilieji telefonai dar kartą įrodo, kad dabar bandoma viską paversti hibridais. Kai kurie hibridai – visai neblogi, pavyzdžiui hibridiniai nešiojami kompiuteriai, kur ekranas nuimamas ir tarnauja kaip planšetinis kompiuteris. Deja, šie hibridiniai Samsung mobilieji telefonai neatrodo labai pasisekę. Kitaip sakant, tai vienas iš Samsung ir LG FAIL‘ų.

Mobilieji telefonai turėtų likti su uždaromis, daug resursų nevartojančiomis operacinėmis sistemomis. Kam reikalingas mobilusis telefonas, kuris išsikrauna per mažiau nei 12 valandų? Pagal specifikacijas atrodo, kad itin talpiomis baterijomis (LG turi 1700 mAh bateriją) jie nebuvo apdovanoti...

Mobilieji telefonai internetu parduodami visose šalyse, todėl gali būti, kad kažkas jų užsinorės ir Lietuvoje, nes toks atlenktas telefonas yra dvigubai ilgesnis už bet kurį išmanųjį telefoną. Fortakas.lt prekiauja klasikiniais mobiliaisiais telefonais gana žemomis kainomis. Rekomenduojame likti prie laiko patikrintų prietaisų, o jei reikia papildomo funkcionalumo, visada galima įsigyti nebrangų ir patikimą išmanųjį telefoną.