Fortakas 8 700 30 100

MSI GT80 TITAN

Unikalumas šiuolaikinėje IT rinkoje – tikrai svarbus aspektas. Telefonai, planšetiniai kompiuteriai bei nešiojamieji kompiuteriai darosi vis labiau panašūs vieni į kitus. Tačiau kompiuteris, kurį apžvelgsime šiame straipsnyje, tikrai nėra eilinis. Tai – „MSI“ naujasis nešiojamas kompiuteris, iš esmės, skirtas žaidimų mėgėjams – „GT80 Titan“.

MSI GT80 mechaninė klaviatūra


Pagrindinis šio kompiuterio išskirtinumas – integruota mechaninė „Cherry MX“ klaviatūra su apšvietimu (spalvų pasirinkimas – begalinis) bei „paauksuotais“ WASD mygtukais. Jeigu jums neteko girdėti apie „Cherry MX“ klaviatūrą – tai viena iš geriausių mechaninių klaviatūrų rinkoje. Ji – ergonomiška, patogi ir įspūdingai atrodanti. Ši klaviatūra puikiai tinka ne tik žaidimams, bet ir įprastam naudojimui – „MSI“ pasistengė, kad išlaikyti pusiausvyrą.

GT80


Žinoma, „GT80 Titan“ turi ne tik puikią klaviatūrą – kompiuteris turi ir galybę kitų privalumų. Pavyzdžiui, milžiniškas 18.4 colių Full HD raiškos PLS ekranas, leisiantis pamatyti visą žaidimų grožį. Norėjote 2K, 3K ar net 4K raiškos? „MSI“ teigia, jog ji šiuo metu nėra reikalinga, kadangi netgi ir galingiausi nešiojami kompiuteriai sunkiai susitvarko su tokios raiškos žaidimais, kai naudojami aukščiausi grafikos nustatymai.


„GT80 Titan“ taip pat patenka į „galingiausių kompiuterių“ kategoriją – šis žvėris turi dvi „Nvdia GTX 980M“ vaizdo plokštes, sujungtas SLI, bene galingiausią rinkoje „Intel i7-4980HQ“ procesorių, veikiantį 2.8GHz dažniu („Turbo Boost“ – 4.0GHz), iki 32GB operatyviosios atminties, keturis SATA lizdus ir 2.5“ lizdą HDD diskui.


Įdomu ir tai, jog šis nešiojamas kompiuteris turės itin dideles atnaujinimo galimybes – operatyvioji atmintis, SATA ir HDD lizdai bus pasiekiami atsukus vos kelis varžtus, be to, nesudėtingai galėsite ir patys pasikeisti savo vaizdo plokštes!

MSI GT80


„MSI GT80 Titan“ yra vienas iš įspūdingiausių ir vienas iš unikaliausių nešiojamųjų kompiuterių visoje rinkoje. Ką jau kalbėti apie šio „MSI“ produkto galią – šis kompiuteris tiesiog „nubloškia“ konkurentus. Jeigu ieškojote kažko panašaus – rašykite mums, kaina apie 4500 €.


smartadserver