Fortakas 8 700 30 100

Nešiojami kompiuteriai ir priedai

Nešiojami kompiuteriai internetu

Nešiojamas kompiuteris – daiktas, be kurio dažnas nebeįsivaizduojame savo gyvenimo. Neretai tenka dirbti iš namų. O kiti nešiojamą kompiuterį naudoja dėl to, kad nori žaisti žaidimus, naršyti internete arba skaityti naujienas bet kur ir bet kada. O svarbiausia – komfortas. Faktas, jog nešiojamo kompiuterio dažnoje situacijoje atstoti negali nei planšetė, nei telefonas. Todėl ir verta turėti nešiojamąjį kompiuterį. Taip, galbūt jums atrodo, kad tai – nebūtinas daiktas, jeigu namie yra stacionarus kompiuteris, tačiau tik paturėję nešiojamąjį kompiuterį kurį laiką, suprasite, jog tai – itin naudingas daiktas.

Nešiojamų kompiuterių pasirinkimas Fortake yra milžiniškas – Acer, Apple, ASUS, Dell, HP, Lenovo ir t.t. Galite įsigyti tiek nediduką Netbook klasės kompiuterį, tiek itin galingus, žaidimams skirtus Dell Alienware kompiuterius. Dirbate su grafika ar muzika? Rekomenduojame rinktis Apple produktus.

Kompiuteriuose veikia Windows 7, Windows 8, Mac OS operacinės sistemos, bet jeigu mėgstate atvirąjį kodą arba ruošiatės įsigyti norimą OS atskirai, mūsų parduotuvėse yra ir kompiuterių, veikiančių su Linux atvirojo kodo OS.

Galbūt nešiojamąjį kompiuterį jūs jau turite ir jums tereikia tam tikrų priedų, dėklų ar atsarginių dalių? Mes viskuo pasirūpiname – prekyboje turime ekranų, klaviatūrų, ventiliatorių, akumuliatorių, SSD atmintinių, maitinimo šaltinių ir kitų dalių ar priedų, todėl galėsite savo kompiuterį visai nesudėtingai patobulinti arba netgi atgaivinti.

Ar verta pirkti nešiojamą kompiuterį, jeigu jau turite planšetę ir/arba stacionarų kompiuterį?  Tiek planšetė, tiek stacionarus, tiek nešiojamas kompiuteris tikrai randa savo vietą kiekvieno namuose, todėl jeigu turite lėšų dar vienam kompiuteriui – net neabejokite ir įsigykite nešiojamą kompiuterį.

Nešiojami kompiuteriai internetu pigiau!