Fortakas 8 700 30 100

NUC kompiuteriai

NUC kompiuteriai internetu

NUC (Next Unit of Computing) — tai itin kompaktiški stacionarūs kompiuteriai, kuriuos kurti sugalvojo Intel. Visi šio tipo kompiuteriai yra ypatingai nedideli (maždaug 10.16 x 10.16 cm dydžio) ir lengvi, tačiau pakankamai galingi.
Kaip ir įprasti stacionarūs kompiuteriai, NUC‘ai turi USB 3.0, HDMI, DisplayPort ir Ethernet lizdų, todėl nerimauti nėra ko — tai tik mažesnis stacionarus kompiuteris, turintis visą įprastą funkcionalumą.
Tiesa, jeigu esate aktyvesnis kompiuterio naudotojas, kuris naudojasi ne tik ofiso programomis, bet ir žaidžia žaidimus, dirba su grafika arba tiesiog aktyviai naudojasi daugybe programų vienu metu ar daugiau jungčių – NUC neturėtų būti jūsų pasirinkimas.
NUC rekomenduojame daug nereikalaujantiems namų ar ofiso naudotojams, kurie dažniausiai tiesiog naršo internete, naudojasi Skype ar ofiso programomis ir nori sutaupyti vietos namuose, elektros energijos ir mėgsta tylą, kadangi šio tipo kompiuteriai taip pat pasižymi tyliomis aušinimo sistemomis.
Mūsų sandėliuose yra įvairios klasės NUC kompiuterių – nuo pigiausių, tiesiog internetui skirtų kompiuterių, iki NUC‘ų, kuriuos naudodami galėsite dirbti su šiek tiek sudėtingesnėmis programomis ir skaičiavimais.
Šiuo metu turime pagrindinių rinkos žaidėjų – Intel, Gigabyte ir Apple NUC kompiuterius, tačiau tai nereiškia, jog pasirinkimas yra mažas. Atvirkščiai – Fortakas turi neabejotinai vieną iš didžiausių NUC kompiuterių įvairovių Lietuvoje, kadangi turime ne tik šių gamintojų NUC‘us, tačiau ir mūsų pačių rinktus NUC kompiuterius.
Taigi, jeigu neturite milžiniško biudžeto, norite mažo, tylaus, tačiau galingo kompiuterio daug resursų nereikalaujantiems darbams – NUC kompiuteriai puikiai jums tiks!

Dabar įsigykite NUC kompiuterius internetu pigiau, paprasčiau ir greičiau!