Fortakas 8 700 30 100


1. Elektroninė parduotuvė www.Fortakas.lt (toliau – Fortakas)  yra administruojama UAB „Medialandas" (įmonės kodas: 301767562; buveinės adresas: Savanorių pr. 214, Kaunas) (toliau – Fortakas).

1.1. El. parduotuvėje Fortakas teisę įsigyti prekes turi fiziniai ir juridiniai asmenys. Registruotas klientas turi teisę pirkti juridinio asmens vardu: perkant, pristatymo informacijoje užtenka užpildyti juridinio asmens duomenis, kurie yra reikalingi (automatiškai) formuojant PVM sąskaitą-faktūrą.

1.2. Jaunesni nei 16 metų amžiaus fiziniai asmenys privalo turėti tėvų ar globėjų sutikimą.

2. Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą.

2.1. Registruojantis būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą, kadangi tai bus reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir (automatiškai) formuojant PVM sąskaitą-faktūrą už įsigytas prekes.

2.2. Registruojantis būtina nurodyti savo kontaktinį telefono numerį ir pašto kodą. Pageidaujama duomenis nurodyti lietuviškomis raidėmis. Prieš išsiųsdami užsakymą Fortakas gali kreiptis papildomos informacijos.

2.3. Pateikus neteisingus (ar netikslius) duomenis, kliento galimybės naudotis Fortakas svetaine gali būti ribojamos. Fortakas neatsako už galimus pristatymo nesklandumus, taip pat turi teisę reikalauti atlyginimo už pakartotinį pristatymą dėl neteisingai nurodytos pristatymo informacijos.

3. El. parduotuvėje Fortakas informacija apie prekes, paslaugas, kainas, apmokėjimo būdus bei pristatymą gali būti keičiama be išankstinio įspėjimo.

3.1. Prekių kainos el. parduotuvėje bei salonuose gali skirtis, teisinga laikytina salono kaina.

3.2. Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos. Detalus prekių aprašymas pateikiamas gamintojų puslapiuose.

3.3. Pristatymas iš Europos sandėlių gali užtrukti iki 10 d.

3.4. Prekių kiekis yra ribotas.

4. Įsigytų prekių grąžinimas galimas per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo datos, jeigu prekės yra nekokybiškos (prekės laikomos nekokybiškomis tik po garantinio serviso įvertinimo) arba kokybiškos (nenaudotos, nesugadintos, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje). Prekės gali būti grąžinamos tuo atveju, jei klientas pirkimo metu neturėjo galimybės jas apžiūrėti (negalioja užsakymams, atsiimtiems Fortako salone), t.y. prekės buvo pristatytos su kurjeriu arba į paštomatą.  Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.

4.1. Grąžinamas daiktas privalo būti tokios komplektacijos, kokias gavote iš Fortako, jis turi būti nenaudotas, nesugadintas ar jo išvaizda iš esmės nepasikeitusi, išsaugotos jo vartojamosios savybės, nepraradęs prekinės išvaizdos ir jūs turite įrodymus, patvirtinančius, kad daiktus pirkote iš Fortako. Jeigu daiktas neatitinka aukščiau nurodytų reikalavimų, Fortakas arba Fortako atstovas nepriima daikto grąžinimui.

4.2. Daiktas turi būti grąžinamas tokioje pakuotėje, kokioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari ir tinkamai paruošta.

4.3. Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra: garso ir vaizdo kūriniai ir fonogramos bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterinės programos, jei pažeistos pakuotės apsaugos; laikraščiai, žurnalai ar kiti periodiniai leidiniai; prekės, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo), yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas; kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4.4. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ir jos trūkumai nebuvo aptarti, po to, kai raštiškas išvadas apie prekės kokybę pateikia įgaliota serviso įmonė, Fortakas įsipareigoja priimti prekę ir pirkėjo pasirinkimu: 1) pakeisti netinkamo kokybės prekę tinkamos kokybės preke; 2) grąžinti pinigus; 3) per protingą terminą neatlygintinai pašalinti daikto trūkumus; 4) atlyginti daikto trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu Fortakui per protingą terminą jų nepašalinus, trūkumus pašalinote Jūs pats ar trečiųjų asmenų padedamas.

4.5. Įsigijus netinkamos kokybės prekę Jūs privalote Fortakui pateikti raštišką prašymą, kuriame privalote nurodyti prekės trūkumus ir nurodyti vieną iš šių taisyklių 4.4 punkte nurodytų reikalavimų. Prie prašymo privalote pridėti kasos aparato kvitą ar pirkimo kvitą, arba kitą prekės pirkimą iš Fortako patvirtinantį dokumentą ir garantinį dokumentą. Jeigu Jūs nepateikiate kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą iš Fortako patvirtinančio dokumento, šių taisyklių nuostatos nėra taikomos.

4.6. Nepaisant visų pastangų negarantuojame, kad paskelbta techninė informacija neturi trūkumų ar klaidų. Kadangi neteisingi aprašymai negali būti reklamacijos priežastimi kilus abejonėms prašome kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių prieš priimant pirkimo sprendimą.

5. Fortakas užtikrina savo lankytojų duomenų saugumą.

5.1. Fortakas įsipareigoja, kad registracijos metu pateikti asmeniniai duomenys nebus pakeisti ar perduoti trečiosioms šalims.

5.2. Registracijos metu ir vėliau paskyroje pateikti asmeniniai duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslams.

6. Fortakas pasilieka teisę:

6.1. Koreguoti puslapyje esančią informaciją: prekes, prekių aprašymus, kainas ir taisykles. Atsiradus naujiems parduotuvės Fortakas taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo.

6.2. Riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine.

6.3. Asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.

6.4. Reikalauti atlyginti užsakymo transportavimą, jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą, taip pat prekės keitimo atvejais.

6.5. Reikalauti, kad remiantis Lietuvos Respublikos CK 6.367 straipsniu prekės būtų gražintos kliento sąskaita arba klientas atlygintų grąžinimo (pristatymo) paslaugas.

6.6. Iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaidą ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.