Fortakas 8 700 30 100

Planšetiniai kompiuteriai ir jų priedai

Planšetiniai kompiuteriai internetu

2010 metai – Apple pristato pirmąjį iPad. Daug kas juokėsi ir sakė jog tai – tiesiog didelis iPhone, daug kas kritikavo ir nemėgo šio produkto.  Tačiau dabar – tai vienas iš sėkmingiausių Apple produktų visoje kompanijos istorijoje.  Žmonės mėgsta naršyti internete, skaityti Facebook srautą, žiūrėti filmus arba žaisti žaidimus tiesiog lovoje, traukinyje ar netgi tualete. 
Šiuo metu rinkoje yra ne tik Apple, bet ir Samsung, Sony, Lenovo, Prestigio bei daugybės kitų gamintojų planšečių. Pasirinkimas yra toks didelis, jog galite net neabejoti, jog tinkamą produktą atrasite ir jūs.
Rinkoje dominuoja trys operacinės sistemos – iOS, Windows ir Android. iOS – rinkos lyderė. Paprastumas, stabilumas, programėlių pasirinkimas – būtent tuo vilioja ši OS. Windows patraukli savo įprasta matyti aplinka,  tuo tarpu Android yra šių OS viduriukas – OS nėra pernelyg sudėtinga, tad sparčiai populiarėja tarp vartotojų. Jeigu daug keliaujate ir mėgstate virtualias pramogas - žaidimus, filmus  ir pan, planšetinis kompiuteris – puikus pasirinkimas!

Dabar įsigykite planšetinius kompiuterius internetu pigiau, paprasčiau ir greičiau!