Fortakas 8 700 30 100

Playstation 4 konsolės

Renkantis žaidimų konsolę, ją reiktų vertint kaip kompiuterį – jis tarnaus ilgai, tad pasenusį modelį vargu ar apsimoka įsigyti. PlayStation 4 konsolės – tai naujausias Sony kompanijos gaminys, kurio vien per pastaruosius metus buvo parduota net 17 milijonų vienetų. Sony PS4 konsoles už patrauklią kainą galima įsigyti ir  Fortako internetinėje parduotuvėje. 

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
Sony Playstation 1TB SLIM Sony Playstation 1TB SLIM
SONY-PS4-1TB-SLIM
0
298,57 €
Sony PlayStation 4 500GB juoda žaidimų konsolė. Sony PlayStation 4 500GB juoda žaidimų konsolė.
CUH-1004A
0
396,44 €

PlayStation 4 konsolės

Daugiau nei 40 milijonų vienetų – tiek PS4 konsolių parduoda nuo pat gamybos pradžios. Tokiais skaičiais pasigirti  negali net Xbox, mat jų žymiausio modelio One konsolių per visą gyvavimo istoriją buvo parduota tiek, kiek Sony PS4 pardavė per 2016-uosius metus. Šiuolaikiniai vartotojai vertina kokybę ir funkcionalumą tiek pat, kiek ir dizainą ar technines charakteristikas. Būtent dėl pastarųjų ir nesiliauja susidomėjimas šio modelio konsole, tad kuo ji skiriasi nuo, tarkime, savo pirmtako – Sony PlayStation 3?

Pirmiausia, PlayStation 4 konsolės yra kur kas mažesnės nei PS3, tačiau dydis neapibrėžia techninių savybių. Šio modelio konsolės turi įmontuotus itin galingus single-chip x86 AMD „Jaguar“ procesorius su net 8 branduoliais. Taip pat šios konsolės turi ir antrinius CPU bei RAM, skirtus darbalaukio procedūroms, tokioms kaip įvairių failų parsiuntimui ar žaidimo vaizdo įrašymui. Kam tai reikalinga? Paprastai tokie papildomi veiksmai gerokai sulėtina konsoles ar kompiuterius, tad norint, kad vartotojas nepajustų vaizdo sulėtėjimo, antrinis procesorius yra tiesiog būtinas.

Ankstesnio PS3 modelio konsolės palaikė Play Station Network tinklą, kuris leido parsisiųsti įvairius filmus bei žaidimus ar naršyti internete. Naujojo tipo konsolės palaiko prenumeruojamą PlayStation Plus paslaugą, kuri leidžia visą mediją naudoti neparsisiunčiant į konsolę – tiesiogiai internetu. PlayStation 4 konsolės turi lengvai pakeičiamą 500GB kietąjį diską, tad prireikus padidinti vidinę atmintį tai padaryti itin paprasta. PS4 modelio konsolės garso sistema taip pat gerokai geresnė – 7.1 Dolby Surround, tuo tarpu ankstesnio modelio konsolės palaikė vos 5.1.  Žinoma, vaizdo plokštė taip pat galingesnė – naujosios konsolės turi naujos kartos AMD Next Gen grafiką, kuri yra Radeon HD 7xxx serijos ekvivalentas. Tad be vargo šios konsolės pagalba bus galima stebėti Blu-Ray kokybės vaizdo medžiagą. Konsolė taip pat gali pasitarnauti ir kaip kompaktinių diskų nuskaitymo prietaisas, kadangi atpažįsta tiek Blu-Ray, tiek ir DVD diskus.

Keletas dalykų, kuriuos derėtų apsvarstyti prieš renkantis PlayStation 4 konsolę. Pirmiausia, žinoma, yra konsolės kaina. PS4 modelio konsolės yra kur kas brangesnės nei PS3, tačiau reikėtų įvertinti ir ilgalaikę perspektyvą. PS3 modelis jau dabar yra laikomas kiek senesniu, o nauji žaidimai nėra pritaikyti silpnesnius techninius parametrus turinčioms konsolėms. Taip pat PS3 palaikė net iki 7 valdiklių vienu metu, tuo tarpu PS4 kol kas palaiko vos 4 (gamintojai planuoja diegti atnaujinimus, leisiančius naudoti daugiau valdiklių vienu metu, tačiau kol kas tai neįmanoma). Jei planuojama žaisti žaidimus didelėje draugų kompanijoje, galbūt PS3 modelis bus priimtinesnis sprendimas. Nepaisant to, PlayStation 4 konsolės yra kur kas pranašesnės už savo pirmtaką. Sudėtinga apsispręsti, kokią konsolę pasirinkti? Kreipkitės patarimo į Fortaką! Kvalifikuoti ir patyrę specialistai, besidomintys kompiuterijos naujovėmis, neabejotinai padės išsirinkti jūsų kišenei patrauklų pasiūlymą.