Fortakas 8 700 30 100

Prieigos taškai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
UBIQUITI POE-48-24W-G Ubiquiti PoE-48G Passive PoE Adapter EU, 48V 0.5A, 24W, Gigabit Ethernet version UBIQUITI POE-48-24W-G Ubiquiti PoE-48G Passive PoE Adapter EU, 48V 0.5A, 24W, Gigabit Ethernet version
POE-48-24W-G 1 14,93 € Į krepšelį
UBIQUITI POE-24-24W-G Ubiquiti PoE-24G Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, ESD prot, 24W, Gigagbit Eth. UBIQUITI POE-24-24W-G Ubiquiti PoE-24G Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, ESD prot, 24W, Gigagbit Eth.
POE-24-24W-G 20+ 14,94 € Į krepšelį
MIKROTIK MT S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx MIKROTIK MT S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
MT S-85DLC05D 20+ 15,63 € Į krepšelį
DLINK DWA-127 USB Adapter DLINK DWA-127 USB Adapter
DWA-127 3 16,30 € Į krepšelį
UBIQUITI POE-50-60W Ubiquiti POE-50 Gigabit Ethernet airFiber PoE 50V, 1,2A, 60W UBIQUITI POE-50-60W Ubiquiti POE-50 Gigabit Ethernet airFiber PoE 50V, 1,2A, 60W
POE-50-60W 20+ 16,32 € Į krepšelį
D-LINK Power supply 12V / 3A Black (connector Euro / UK 5.5mm) - 1.1m cable - 5.5x2.1x9.5mm Connector (I-type) - Suitable p D-LINK Power supply 12V / 3A Black (connector Euro / UK 5.5mm) - 1.1m cable - 5.5x2.1x9.5mm Connector (I-type) - Suitable p
PSM-12V-38-B
0
17,21 €
UBIQUITI INS-8023AF-I Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V Out: 18V, 0.7A) UBIQUITI INS-8023AF-I Ubiquiti Instant 802.3af Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V Out: 18V, 0.7A)
INS-8023AF-I 18 17,80 € Į krepšelį
EDIMAX EW-7438RPn Mini Edimax N300 Universal WiFi Extender/Repeater MINI EDIMAX EW-7438RPn Mini Edimax N300 Universal WiFi Extender/Repeater MINI
EW-7438RPn Mini 20+ 17,98 € Į krepšelį
UBIQUITI NS-WM Ubiquiti Nanostation Window/Wall Mount kit UBIQUITI NS-WM Ubiquiti Nanostation Window/Wall Mount kit
NS-WM 1 18,17 € Į krepšelį
MIKROTIK MT RB931-2nD MikroTik hAP mini RB931-2nD RouterOS L4 32MB RAM, 2xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n MIKROTIK MT RB931-2nD MikroTik hAP mini RB931-2nD RouterOS L4 32MB RAM, 2xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n
MT RB931-2ND 20+ 18,33 € Į krepšelį
Edimax EW-7811UAC AC600 Wi-Fi Dual-Band High Gain USB Adapter Edimax EW-7811UAC AC600 Wi-Fi Dual-Band High Gain USB Adapter
EW-7811UAC
0
18,38 €
WRL ACCESS POINT 300MBPS/TL-WA801ND TP-LINK WRL ACCESS POINT 300MBPS/TL-WA801ND TP-LINK
TL-WA801ND 6 19,63 € Į krepšelį
TECHLY 028566 Techly Wireless range extender repeater AP 802.11b/g/n 300N wall-plug TECHLY 028566 Techly Wireless range extender repeater AP 802.11b/g/n 300N wall-plug
028566
0
20,10 €
TP-Link TL-WA860RE Wireless Range Extender 802.11b/g/n 300Mbps, Wall-Plug TP-Link TL-WA860RE Wireless Range Extender 802.11b/g/n 300Mbps, Wall-Plug
TL-WA860RE
0
20,24 €
"UBIQUITI INS-3AF-I-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V; Out: 24V, 0.5A)" "UBIQUITI INS-3AF-I-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V; Out: 24V, 0.5A)"
INS-3AF-I-G
0
20,34 €
MIKROTIK MT RB941-2nD MikroTik RB941-2 hAP lite classic RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN,2.4GHz 802.11b/g/n MIKROTIK MT RB941-2nD MikroTik RB941-2 hAP lite classic RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN,2.4GHz 802.11b/g/n
MT RB941-2ND 10 20,62 € Į krepšelį
MIKROTIK MT RB941-2nD-TC MikroTik hAP lite RB941-2nD-TC RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n MIKROTIK MT RB941-2nD-TC MikroTik hAP lite RB941-2nD-TC RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n
MT RB941-2ND-TC 20+ 20,62 € Į krepšelį
ART ANTART AT-451W ART AERIAL INDOOR DUAL LTE 1800MHz 14dBi 2x CRC9/TS9 ART ANTART AT-451W ART AERIAL INDOOR DUAL LTE 1800MHz 14dBi 2x CRC9/TS9
ANTART AT-451W
0
20,64 €
MIKROTIK MT S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx MIKROTIK MT S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
MT S-31DLC20D 20+ 20,84 € Į krepšelį
"UBIQUITI INS-3AF-O-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Outdoor - 48V 802.3af (In:48V; Out: 24V, 0.5A)" "UBIQUITI INS-3AF-O-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Outdoor - 48V 802.3af (In:48V; Out: 24V, 0.5A)"
INS-3AF-O-G
0
21,61 €
EDIMAX EW-7822UTC Edimax EW-7822UTC AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB 3.0 Adapter EDIMAX EW-7822UTC Edimax EW-7822UTC AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB 3.0 Adapter
EW-7822UTC 20+ 22,20 € Į krepšelį
TP-Link RE200 Wireless Range Extender 802.11b/g/n/ac AC750 , Wall-Plug TP-Link RE200 Wireless Range Extender 802.11b/g/n/ac AC750 , Wall-Plug
RE200 20+ 22,39 € Į krepšelį
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP Mikrotik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter MIKROTIK RBGPOE-CON-HP Mikrotik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
RBGPOE-CON-HP
0
22,76 €
EDIMAX EW-7822ULC Edimax AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB Adapter EDIMAX EW-7822ULC Edimax AC1200 Dual-Band MU-MIMO USB Adapter
EW-7822ULC 20+ 23,90 € Į krepšelį
TP-LINK 300Mbps WLAN N 3G Router TP-LINK 300Mbps WLAN N 3G Router
TL-MR3420 20 23,95 € Į krepšelį
WRL ADAPTER 733MBPS PCIE/PCE-AC51 ASUS WRL ADAPTER 733MBPS PCIE/PCE-AC51 ASUS
PCE-AC51 20+ 24,08 € Į krepšelį
D-LINK Wireless N300 Access Point D-LINK Wireless N300 Access Point
DAP-2020/E 1 24,79 € Į krepšelį
D-LINK Wireless AC600 High-Gain USB Adapter D-LINK Wireless AC600 High-Gain USB Adapter
DWA-172 10 24,82 € Į krepšelį
EDIMAX EW-7811DAC Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4/5GHz, 5/7dBi direction. antenna EDIMAX EW-7811DAC Edimax AC600 Dual Band 802.11ac USB adapter, 2,4/5GHz, 5/7dBi direction. antenna
EW-7811DAC 20+ 25,45 € Į krepšelį
MIKROTIK MT S+DA0001 MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable MIKROTIK MT S+DA0001 MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
MT S+DA0001 20+ 26,05 € Į krepšelį