Fortakas 8 700 30 100

Renkamės siurblį robotą:  produktų apžvalga

Siurbliai robotai gali padėti sutaupyti nemažai brangaus laiko – jie veikia visiškai automatiškai, ir patys grįžta į krovimo stotelę. Siurblių savininkams tereikia pasirinkti laiką, kada turi būti atliekamas namų siurbimas, ir galima pamiršti siurbimą rankiniu būdu. Šiandien įvairių siūlomų dulkių siurblių asortimentas tikrai nėra siauras, tad kiekvienu atveju bus galima išsirinkti tokius siurblius, kurie galėtų geriausiai pateisinti poreikius. Taigi, pristatome aštuonių  dulkių siurblių robotų apžvalgas  – tikimės, kad tai padės išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį.

Siurblys robotas Samsung VR10F71UCBC/SB

Kompaktiškas ir itin plonas dulkių siurblys robotas yra 35 cm skersmens ir vos 8 cm aukščio, todėl jis gali lengvai palįsti po lova ar po spinta. Šias vietas išvalyti įprastu dulkių siurbliu gali būti gana keblu, tačiau siurblys robotas užtikrins, kad tai atlikti bus tikrai labai paprasta – siurblys tai padarys už jus. Siurblys veikia 0,3 m/s greičiu, turi kliūčių aptikimo funkciją, todėl galite būti užtikrinti, kad siurblys robotas tikrai efektyviai išvalys namus.

Philips FC8810/01 SmartPro Active siurblys robotas

Šis išmanus dulkių siurblys parenka geriausią valymo strategiją, todėl namai gali būti valomi kur kas efektyviau. Trijų pakopų valdymo sistema leidžia susiurbti net ir pačias smulkiausias daleles, todėl jūsų namai visada spindės švara. Aptinkamos pačios nešvariausios zonos, kurios yra valomos kruopščiausiai, o integruoti jutikliai leidžia išvengti įvairių kliūčių. Kai siurblio baterija tampa beveik tuščia, siurblys robotas grįžta į krovimo stotelę ir pasiruošia naujam valymo seansui. Robotą galima valdyti nuotoliniu pulteliu, todėl siurbimas tampa dar paprastesnis.

Philips FC8810/01 Robot siurblys robotas

Šis siurblys robotas turi keturis valymo režimus ir gali būti valdomas nuotoliniu būdu. Užprogramavę valymo laiką galėsite pamiršti kambarių siurbimą rankiniu būdu, ir galėsite džiaugtis spindinčia švara. Siurblys robotas aptinka kliūtis ir skardžius, todėl galite būti užtikrinti, kad prietaisas nebus pažeistas. Maksimalus valymo laikas – 90 minučių, po šio laiko siurblys grįžta į krovimo stotelę. Baterija yra įkraunama per 3,5 h.

Philips FC8820/01 siurblys robotas

Šis siurblys robotas turi nuotolinio valdymo pultelį ir krovimo stovą, į kurį siurblys grįžta įkrauti bateriją. Dulkių siurblio talpykla yra 0,4 l, jo triukšmo lygis tėra 63,4 decibelų (standartinių dulkių siurblių triukšmo lygis svyruoja nuo 70 iki 80 decibelų). Akumuliatoriaus veikimo laikas – 120 minučių.

Philips SmartPro Active Robot vacuum cleaner siurblys

Trijų lygių valdymo sistema ir keturi valymo režimai užtikrins švarą jūsų namuose. Dabar palaikyti švarą gali būti dar paprasčiau – automatiškai veikiantis dulkių siurblys robotas tai atliks už jus. Galima užprogramuoti dulkių siurblio laiką, po 120 minučių dulkių siurblys grįš į krovimo stotelę ir pasiruoš kitam siurbimui. Baterija yra visiškai įkraunama per 4 valandas, dulkių siurblį galima valdyti nuotoliniu būdu. 22 sensoriai leidžia aptikti kliūtis ir išvengti susidūrimo su įvairiais daiktais. Taip pat integruotas dulkių sensorius leidžia dar efektyviau palaikyti švarą.

Samsung Vacuum Cleaner VCR8930L3S/XSB siurblys robotas

Neįtikėtinai išmanus dulkių siurblys robotas įsimena kelią, kuris jau buvo valytas, todėl dulkės yra valomos ten, kur labiausiai reikia. Galima sudaryti siurbimo „žemėlapį“, kuriame bus numatoma, kokios zonos neturi būti siurbiamos, ir tai leis apsaugoti įvairius trapius daiktus. Išvalyti siurblį robotą galėsite tikrai labai greitai ir paprastai, o minkštos apsaugos saugo įvairius paviršius.

Moneual ME685 siurblys robotas

Šis siurblys – tai pirmasis hibridinis valymo robotas, kuris gali ne tik siurbti, bet ir plauti. Siurblys robotas yra pakraunamas vos per 60 minučių, ir kiekvienas šio dulkių siurblio savininkas gali nustatyti tinkamiausią valymo kelią – galima siurbti zigzagais, ratais ar kitokiu nustatytu būdu. Siurblys veikia labai tyliai – jo skleidžiamas garsas tėra 68 decibelai. Įkrauto siurblio veikimo trukmė siekia dvi su puse valandos.

Samsung VR20H9050UW/SB siurblys robotas

Siurblys robotas nuosekliai aptinka net ir pačias menkiausias kliūtis, todėl galite būti užtikrinti, kad siurblys veiks visiškai saugiai, negadindamas jūsų daiktų. Siurblio korpusas yra pakeltas 1,5 cm virš grindų, kas mažina įstrigimo tikimybę. Speciali kamera su 10 jutiklių sudaro patalpų žemėlapį ir apskaičiuoja optimalų judėjimo maršrutą. Galite sudaryt planą, kur dulkių siurblys turėtų nesiurbti – tai padės apsaugoti naminius gyvūnus nuo galimo streso ir taip pat leis išsaugoti vertingus daiktus, kurie siurbiant gali būti pažeidžiami.

Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

  • Konteinerio talpa – kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik visiškai pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius;
  • Valomas plotas – ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite, kokio dydžio yra valomos patalpos, ir tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį;
  • Veikimo laikas – produktų aprašymuose galima rasti nurodymus, kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę;
  • Baterijos krovimo trukmė – jei norite, kad robotas kuo greičiau įsikrautų, įvertinkite ir tai;
  • Jutikliai – specialūs įmontuoti jutikliai gali aptikti įvairias kliūtis, kurias robotas apvažiuos. Taip pat siurblys gali turėti jutiklius, kurie padės išvengti nukritimo nuo laiptų;
  • Papildomos funkcijos – siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį, kad siurblys užstrigo, ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami, kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti;
  • Valymo tipas – nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau taip pat galia rasti ir tokių, kurie turėtų dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Išsirinkti tinkamiausią siurblį robotą visada galės padėti pardavėjai, tad iškilus klausimams pasikonsultuokite su pardavėjais, ir tikrai gausite atsakymus į jums rūpimus klausimus.