Fortakas 8 700 30 100

„Samsung KS8002“ SUHD televizorius

Su naujuoju „Samsung KS8002“ išmaniuoju 55 colių SUHD LED televizoriumi žiūrėkite TV turinį net 4 kartus aukštesne raiška, negu Full HD (arba kitaip – 1080p) ir pajauskite, kas yra tikra vaizdo, garso ir turinio kokybė.

Galėsite mėgautis tiek vaizdu, tiek pramogomis

Šio televizoriaus 54.6 colių LED LCD kvantinių taškų ekranas naudoja ir MR 240, technologiją, kuri mažina judesio susiliejimą, todėl šis TV puikiai tiks ir sporto ar žaidimų mėgėjams. Kvantinių taškų ekranas atkuria identiškas realybei spalvas, o dėka ypatingai gerai „KS8002“ atkuriamos juodos spalvos, kartais kontrastai gali atrodyti net geriau, negu realybėje! Dažnai jūsų malonią popietę prie TV sutrukdo saulė? Su šiuo „Samsung“ televizoriumi šią bėda galite pamiršti, kadangi jis naudoja specialią technologiją, kurios dėka šio TV ekranas neatspindi saulės spindulių praktiškai iš bet kurio kampo.

Mėgstantiems filmus, naršymą internete ar socialiniuose tinkluose taipogi turime gerą žinią – „KS8002“ yra išmanusis „Tizen“ TV su 4 branduolių procesoriumi ir jis turi Wi-Fi bei daugybę programėlių („Netflix“, „YouTube“, „LRT HD“ ir kitos), kurios gali praversti pramogaujant, dirbant, bendraujant ar sportuojant.

Ir tiems, kuriems rūpi garsas

Jeigu garsas jums yra lygiai tiek pat svarbus, kiek ir vaizdas, „KS8002“ yra puikus pasirinkimas – šis televizorius palaiko „Dolby Digital Plus“ technologiją, kuri optimizuoja jūsų patirtį pagal žiūrimą turinį, o „DTS Premium Sound 5.1“ technologija leidžia pasijausti taip, lyg iš tikrųjų būtumėte veiksmo sūkuryje.

„Samsung KS8002“ yra televizorius, kuris patenkins visų namiškių ar svečių poreikius ir šį nuostabų TV jau greitai galėsite įsigyti ir mūsų parduotuvėse.