Fortakas 8 700 30 100

Skalbyklės

Nenorintiems leisti laiko savitarnos skalbyklose, skalbyklę įsigyti tiesiog būtina. Šiuolaikiniai buitinės technikos gamintojai nuolat siekia prisitaikyti prie vartotojų poreikių, todėl siūlo įvairių dizainų modelius. Fortake jūsų laukia iš šono pakraunamos skalbyklės, skalbyklės su džiovinimo funkcija, pakraunamos iš viršaus bei platus pasirinkimas skalbyklių ir džiovyklių priedų. Rinktis tikrai yra iš ko!

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
BEKO Washing machine WUV 8612 XSW 8 kg, 1200 rpm, Energy class C (old A+++), Depth 55 cm, Inverter Motor, Steam Cure, Hygiene+ BEKO Washing machine WUV 8612 XSW 8 kg, 1200 rpm, Energy class C (old A+++), Depth 55 cm, Inverter Motor, Steam Cure, Hygiene+
WUV8612XSW
0
286,50 €
Indesit Washing machine - Dryer BDE 861483X WS EU N, 8kg - 6kg, 1400rpm, Energy class D (old A), Depth 54 cm Indesit Washing machine - Dryer BDE 861483X WS EU N, 8kg - 6kg, 1400rpm, Energy class D (old A), Depth 54 cm
BDE861483XWS 5 416,47 € Į krepšelį

Reikėtų išskirti du pagrindinius skalbyklių tipus – su džiovykle ir be jos. Nors skalbyklės su džiovinimo funkcija sparčiai populiarėja, tačiau įprastos skalbyklės vis dar labiau perkamos. Skalbykles be džiovinimo funkcijos renkasi ir tie, kurie turi pakankamai erdvės bei gali įsigyti tik skalbyklę, bet ir ir džiovyklę atskirai. Šiems pirkiniams paskyrus pakankamą biudžetą, galima įsigyti išties puikią buitinę techniką, tarnausiančią ilgus metus. Įprastosios skalbyklės būna dviejų tipų – pakraunamos iš šono arba iš viršaus. Atrodytų, kad jos skiriasi tiesiog drabužių pakrovimo būdu, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Įvairūs buitinės technikos bandymai patvirtino, kad iš viršaus pakraunamos skalbyklės yra gerokai efektyvesnės nei tos, kurios yra pakraunamos iš šono. Ir kalbama ne tik apie energijos, bet ir vandens suvartojimą. Iš šono pakraunami modeliai įprastai būna talpesni, tačiau tai priklauso nuo skalbyklės modelio.

Pagrindinis trūkumas, kurį turi iš šono pakraunamos skalbyklės, yra aukštas vibracijos ir garso lygis. Todėl šio tipo skalbykles derėtų statyti ant betoninių grindų ar plytelių, o ant medinių grindų jų statyti visiškai nerekomenduojama, mat garsas bus dar didesnis. Mažesniu vibracijos bei garso lygiu pasižymi skalbyklės su inverteriniu varikliu. 

Renkantis skalbyklę neabejotinai svarbu įsivertinti kur ji stovės ir kiek vietos ji gali užimti. Būtina atsižvelgti ir į sanitarinio mazgo jungtis. Pagrindinės techninės savybės, kurios padės išsirinkti geriausią skalbyklę – skalbinių įkrovos kiekis, maksimalus išgręžimo greitis, energijos klasė bei programų skaičius. Gera skalbyklė kaip reikiant palengvins buities darbus, ypač tuo atveju, jei šeimą sudaro daugiau asmenų. Atsižvelgiant į skalbimo dažnį ir poreikį, reikėtų įsivertinti, koks turėtų būti skalbinių įkrovos kiekis. Kad drabužiai džiūtų greičiau, jie turėtų būti greitai išgręžiami. Gręžimo funkcija taip pat svarbi tiems, kurie drabužius džiausto tiesiog namuose. Juk nesinori varvančių drabužių dėka sugadinti parketo!

Skalbyklės su džiovinimo funkcija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo laiką ir savo namų erdvę. Šis „du viename“ prietaisas padės su buities darbais susitvarkyti net ir labai skubančiam žmogui. Tokio tipo skalbyklės įprastai turi ne vieną džiovinimo funkciją, tad priklausomai nuo tam skiriamo laiko ir drabužių tipo, jų gali nereikėti net lyginti! O tai juk kiekvieno svajonė, tiesa? Tačiau renkantis skalbykles taip pat svarbu prisiminti, kad jos laikui bėgant genda. Dėl šios priežasties reikia rinktis tik patikimų gamintojų produkciją. Fortakas siūlo įsigyti AEG, Daewoo, Whirlpool, Zaussi bei daugelio kitų žinomų gamintojų skalbykles, kurioms suteikiama gamintojo garantija.