Fortakas 8 700 30 100

TELEFONAI, TINKLO ĮRANGA IR GPS

Mobilieji telefonai atrado vietą kiekvieno vartotojo kišenėje ir užima didelę svarbą visų mūsų technologiniame gyvenime. Nesvarbu, ar naudojamasi paprastu mobiliuoju telefonu, ar naujos kartos išmaniuoju – telefonai gerokai palengvina mūsų gyvenimą. Technologijų  dėka, artimojo skambučio nebereikia laukti pusę dienos sėdint prie telefono, o į kelionę automobiliu vykti pasikliaunant vien tik žemėlapiu.  Telefonai, tinklo įranga ir GPS technologijos tapo nepamainomi kone kiekviename žingsnyje. Fortako asortimente rasite tinklo įrangą, mobiliuosius telefonus ir jų priedus, GPS įrangą, stebėjimo ir apsaugos įrangą, racijas, išmaniuosius laikrodžius, fiksuoto ryšio telefonus, VoIP telefoniją bei sveikatos stebėjimų įrenginius. Mūsų klientų patogumui visus reikalingus įrenginius galima įsigyti Fortako internetinėje parduotuvėje!

Telefonai, tinklo įranga ir GPS

Telefonai, tinklo įranga ir GPS yra naudojami kiekvienuose namuose. Tinklo įranga reikalinga visiems, kurie namuose ar biure turi internetą bei du ir daugiau kompiuterius. Į tinklo įrangos kategoriją įeina tinklo plokštės, belaidės tinklo plokštės, paprastieji ir bevieliai maršrutizatoriai, tinklo šakotuvai ir kiti įrenginiai. Rodos, yra įprasta, kad nusipirkus nešiojamąjį kompiuterį, jo prijungimas prie bevielio interneto užtrunka vos keletą sekundžių. Tačiau taip yra dėl to, kad nauji nešiojamieji kompiuteriai gaminami su tinklo plokštėmis, pritaikytomis belaidžiam ryšiui ir turi integruotus wifi imtuvus. Tačiau norint prijungti prie interneto ar kompiuterių tinklo stacionarų kompiuterį, reikės apsirūpinti papildoma įranga. Interneto tiekėjai iki būsto ar biuro atveda tiesiog kabelį. Norint naudotis bevieliu internetu, reiks įsigyti ir bevielį maršrutizatorių. Taip pat visą įrangą, nepriklausomai nuo to, ar tai yra telefonai, tinklo įranga ar GPS įranga, ar tam tikri kompiuterių komponentai, derėtų retkarčiais atnaujinti. Tarkime, interneto tiekėjams naudojantis vis naujomis technologijomis ir siekiant klientus prisitraukti  siūlant kuo greitesnį internetą, jie didina interneto greitį. Tačiau interneto greitis priklauso ne tik nuo tiekėjo, tačiau ir nuo turimos įrangos, t.y. maršrutizatoriaus. Senos kartos įrenginiai palaiko ribotą duomenų perdavimo greitį, tad gali tekti apsirūpinti nauja tinklo įranga.

Pastaraisiais metais vis didesnio susidomėjimo susilaukia naujausias išmanusis įrenginys, tai yra – išmanieji laikrodžiai. Šie nedideli, tačiau itin funkcionalūs prietaisai, palengvina kiekvieno naudotojo gyvenimą. Tiesa, priklausomai nuo išmaniajam laikrodžiui įsigyti skiriamo biudžeto, skirsis ir jo funkcijos. Kai kurie išmanieji laikrodžiai veiks kaip laikrodis, žadintuvas, kalendorius, žingsniamatis ar širdies pulso matavimo aparatas, tuo tarpu naujausieji ir brangesni modeliai leis ne tik peržiūrėti elektroninio pašto ar socialinių tinklų pranešimus, tačiau bluetooth pagalba klausytis muzikos ar netgi paskambinti. Įdomu tai, kad išmaniuosius laikrodžius susinchronizavus su mobiliuoju telefonu, jie gauna visą pagrindinę reikiamą informaciją – telefoną galima tiesiog palikti namuose. Tai yra itin patogus išradimas tiems, kurie vietoje pastovaus naršymo mobiliajame telefone, galėtų daugiau laiko skirti kitiems užsiėmimams. Tačiau verta prisiminti, kad išmanieji laikrodžiai kaip ir mobilieji telefonai, tinklo įranga ir GPS, yra nuolat kintanti  technologija. Kas yra patogu ir patrauklu šiandien, rytoj gali būti jau „vakarykštės naujienos“. Taigi renkantis laikrodį, kaip ir kiekvieną kitą išmanųjį įrenginį, reikėtų įsigyti tokį, kuris tenkintų visus poreikius ir lūkesčius nuo pat pirmosios naudojimo dienos.

Jei jūsų namams ar biurui reikalingi telefonai, tinklo įranga ir GPS – kreipkitės į Fortaką. Tiek mūsų prekybos salonuose, tiek ir internetinėje parduotuvėje, rasite platų šios kategorijos prekių pasirinkimą geriausiomis kainomis. O kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys darbuotojai noriai jus pakonsultuos ir padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius, lūkesčius ir biudžetą atitinkančią prekę. Nieko nelaukite ir atnaujinkite savo turimą įrangą jau dabar!