Fortakas 8 700 30 100

Tinklo šakotuvai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
INTELLINET Cat5e Keystone Jack green UTP Punch-down INTELLINET Cat5e Keystone Jack green UTP Punch-down
210997 14 1,40 € Į krepšelį
INTELLINET Cat5e Keystone Jack blue UTP Punch-down INTELLINET Cat5e Keystone Jack blue UTP Punch-down
210546 20+ 1,40 € Į krepšelį
INTELLINET Cat5e Keystone Jack white UTP Punch-down INTELLINET Cat5e Keystone Jack white UTP Punch-down
210355 20+ 1,40 € Į krepšelį
INTELLINET Cat5e Keystone Jack yellow UTP Punch-down INTELLINET Cat5e Keystone Jack yellow UTP Punch-down
210133 10 1,40 € Į krepšelį
Switch|TENDA|S105|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX|S105 Switch|TENDA|S105|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX|S105
S105
0
5,28 €
NET SWITCH 5PORT 10/100M/MS105 MERCUSYS NET SWITCH 5PORT 10/100M/MS105 MERCUSYS
MS105
0
5,58 €
INTELLINET 408301 Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 5e white INTELLINET 408301 Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 5e white
408301 9 5,60 € Į krepšelį
Switch|TENDA|S108|8x10Base-T / 100Base-TX|S108 Switch|TENDA|S108|8x10Base-T / 100Base-TX|S108
S108 20+ 5,69 € Į krepšelį
TP-LINK LiteWave 5-Port 10/100M Desktop Switch 5 10/100M RJ45 Ports Desktop Plastic Case TP-LINK LiteWave 5-Port 10/100M Desktop Switch 5 10/100M RJ45 Ports Desktop Plastic Case
LS1005 20+ 5,89 € Į krepšelį
LANBERG switch video 3-port HDMI black + micro USB port LANBERG switch video 3-port HDMI black + micro USB port
SWV-HDMI-0003
0
6,38 €
LANBERG DSP1-0108 Lanberg Switch DSP1-0108 8-Port 100MB/S Desktop LANBERG DSP1-0108 Lanberg Switch DSP1-0108 8-Port 100MB/S Desktop
DSP1-0108 20+ 6,63 € Į krepšelį
D-LINK 5-Port Easy Desktop Switch D-LINK 5-Port Easy Desktop Switch
GO-SW-5E/E 20+ 6,78 € Į krepšelį
LOGILINK CV0107 LOGILINK - HDMI to VGA Converter LOGILINK CV0107 LOGILINK - HDMI to VGA Converter
CV0107 5 6,87 € Į krepšelį
TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100Mbps
TL-SF1005D 20+ 6,97 € Į krepšelį
EDIMAX ES-3305P Edimax 5x 10/100Mbps Switch, Desktop EDIMAX ES-3305P Edimax 5x 10/100Mbps Switch, Desktop
ES-3305P 20+ 7,14 € Į krepšelį
Switch|MERCUSYS|Desktop/pedestal|8x10Base-T / 100Base-TX|MS108 Switch|MERCUSYS|Desktop/pedestal|8x10Base-T / 100Base-TX|MS108
MS108 11 7,19 € Į krepšelį
TP-LINK LiteWave 8-Port 10/100M Desktop Switch 8 10/100M RJ45 Ports Desktop Plastic Case TP-LINK LiteWave 8-Port 10/100M Desktop Switch 8 10/100M RJ45 Ports Desktop Plastic Case
LS1008 14 7,41 € Į krepšelį
EDIMAX ES-3308P Edimax 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black EDIMAX ES-3308P Edimax 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black
ES-3308P 20+ 7,91 € Į krepšelį
D-LINK 8-Port Easy Desktop Switch D-LINK 8-Port Easy Desktop Switch
GO-SW-8E/E 20+ 8,45 € Į krepšelį
Switch|MERCUSYS|MS105G|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|MS105G Switch|MERCUSYS|MS105G|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|MS105G
MS105G 2 8,47 € Į krepšelį
TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps TP-Link TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps
TL-SF1008D 20+ 8,52 € Į krepšelį
LANBERG switch video 5-port HDMI black + micro USB port LANBERG switch video 5-port HDMI black + micro USB port
SWV-HDMI-0005
0
8,54 €
GEMBIRD NP-SWG5-001 Gembird 5-port LAN switch, 1GB, desktop, black GEMBIRD NP-SWG5-001 Gembird 5-port LAN switch, 1GB, desktop, black
NP-SWG5-001 20+ 9,03 € Į krepšelį
Switch|TENDA|SG105|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|SG105 Switch|TENDA|SG105|Desktop/pedestal|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|SG105
SG105
0
9,45 €
NETGEAR 5-Port Fast Ethernet Switch Consumer NETGEAR 5-Port Fast Ethernet Switch Consumer
FS205-100PES 5 10,36 € Į krepšelį
NET POE INJECTOR FE/POE-48-24W UBIQUITI NET POE INJECTOR FE/POE-48-24W UBIQUITI
POE-48-24W 20+ 10,89 € Į krepšelį
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP LC Connector 1310nm/RX 1550nm Single-mode 2km Module TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP LC Connector 1310nm/RX 1550nm Single-mode 2km Module
TL-SM321B-2 6 11,00 € Į krepšelį
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module
TL-SM321A-2 2 11,00 € Į krepšelį
ZYXEL ES-105AV3 5P 10/100 DESKTOP SWITCH ZYXEL ES-105AV3 5P 10/100 DESKTOP SWITCH
ES-105AV3-EU0101F 20+ 11,31 € Į krepšelį
5-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch 5-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch
GSD-504 3 11,43 € Į krepšelį