/>
Fortakas 8 700 30 100

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas GLC-SX-MMD
Jungtis USB 2.0
Garantija:
12 mėn.
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
0 vnt.
345,23 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
ShortDesc:1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
ManufLogo:http://www.tdbaltic.ee/images/ds/CISCOlogo.jpg
Type:n/a
Standard:n/a
Interface:n/a
DataTransferRate:n/a
NetworkCables:n/a
Duplex:n/a
SwitchingMethod:n/a
MACAddressTable:n/a
VLAN:n/a
DataBuffer:n/a
Security:n/a
Mirroring:n/a
LED:n/a
Power:n/a
PackageContents:n/a
SystemRequirements:n/a
Width:n/a
Depth:n/a
Height:n/a
Weight:n/a
Warranty:n/a
MANUFDATASHEET:http://www.cisco.com/cisco/web/UK/index.html
ProductDemo: