/>
Fortakas 8 700 30 100

Netgear ProSafe Plus 8-Port 10GbE 1x SFP+ Switch (XS708E v2)

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas XS708E-200NES
Garantija:
Lifetime garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
1 vnt.
665,31 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Netgear ProSafe Plus 8-Port 10GbE 1x SFP+ Switch (XS708E v2)

Netgear ProSafe Plus 8-Port 10GbE 1x SFP+ Switch (XS708E v2)

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti
LAN tinklo architektūra:10GigabitEthernet
SmartSwitch (WEB Managed):Taip
10GBaseT (RJ45) portų skaičius:8
Valdymas, stebėjimas ir konfigūracija:
  • Valdymas per internetą
  • Slaptažodžių valdymas
  • ProSAFE Plus Configuration Utility
  • TFTP - Trivial File Transfer Protocol
  • Port mirroring
  • Kabelių testavimo įrenginys
  • Atsarginės kopijos ir konfigūracijos atkūrimas
Palaikomi routing protokolai:
  • IGMPv1
  • IGMPv2
  • IGMPv3
  • Static Routing
  • Dynamic Routing
Palaikomi protokolai ir standartai:
  • Rate Limit
  • QoS - Quality of Service
  • IEEE 802.1p Class of Service
  • ToS - Type of service
  • IPv4 - Internet Protocol version 4
  • DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol Client
  • IEEE 802.3
  • IEEE 802.3u - 100BaseTX
  • IEEE 802.3ab - 1000BaseT
  • IEEE 802.3an 10GBASE-T
  • IEEE 802.3ae - 10-GigabitEthernet
  • IEEE 802.3aq 10-Gigabit over Fiber
  • IEEE 802.3z
  • IEEE 802.1Q VLAN Tagging
  • IEEE 802.3x - Flow Control
  • IEEE 802.1p Class of Service
  • IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet
  • TCP
  • DSCP - DiffServ Code Point
  • Multicast/Broadcast/Unknown-Unicast Storm suppression
MAC adresų lentos dydis:16
Perjungimo algoritmas:N/A
Vidinės magistralės greitis:160
Pralaidumas:119
Atminties buferis:2
Perjungimo sluoksnis:2
Jungimo į krūvą galimybė:Ne
Korpuso tipas:1U Rack
Maksimalus galios ėmimas:43.4
Standartinė įranga:
  • Maitinimo kabelis
  • 19" rack montavimo rinkinys
  • Greito paleidimo instrukcija
Opcijos:
  • AXM761-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-SR (Short range, multimode)
  • AXM762-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-LR (Long range, single mode)
  • AXM763-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-LRM (Long range, multimode)
  • AXM764-10000S SFP+ Transceiver 10GBASE-LR Lite (Long range lite, single mode)
  • AGM731F-10000S SFP Transceiver 1000BASE-SX (Short range, multimode)
  • AGM732F-10000S SFP Transceiver 1000BASE-LX (Long range, single mode)
  • AGM734-10000S SFP Transceiver 1000BASE-T Copper RJ45 GBIC
  • AXC753-10000S SFP+ to XFP DAC CABLE (3m)
  • AXC761-10000S SFP+ DAC CABLE (1m)
  • AXC763-10000S SFP+ DAC CABLE (3m)
Papildoma informacija:
  • Jumbo frame support 9k packet size
  • 10-Gigabit copper ports
  • LED ant kiekvieno prievado
  • MTBF 397,731 h
  • Akustinis triukšmo lygis 36,7 dB
  • Kensington užrakto lizdas
Plotis:440
Aukštis:43
Gylis:204
Neto svoris:2.8
Spalva:Juoda
Informacija parsisiuntimui:Specifikacijos [LINK]