/>
Fortakas 8 700 30 100

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Kodas UF-MM-10G
Garantija:
24 mėn. garantija
Pristatymas:
1 - 4 d.d.
Likutis:
20+ vnt.
45,73 €
Mokėjimas lizingu pasirenkamas prekę įsidėjus į prekių krepšelį.
Dalintis Facebook'e! Pašalinti šia prekė iš man patinkančių Pridėti šia prekė prie man patinkančių Siųsti draugui

Siųsti draugui

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Spausdinti