Fortakas 8 700 30 100

Tinklo šakotuvai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
Switch|MERCUSYS|MS108G|Desktop/pedestal|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|MS108G Switch|MERCUSYS|MS108G|Desktop/pedestal|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|MS108G
MS108G 20+ 12,43 € Į krepšelį
D-Link Switch DGS-1005A Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single D-Link Switch DGS-1005A Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single
DGS-1005A/D 10 12,81 € Į krepšelį
TP-Link LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports TP-Link LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports
LS105G 17 13,62 € Į krepšelį
D-Link Switch DES-1008D Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single D-Link Switch DES-1008D Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single
DES-1008D/L2 10 13,88 € Į krepšelį
D-LINK GO-SW-5G/E Easy Switch D-LINK GO-SW-5G/E Easy Switch
GO-SW-5G/E 6 13,90 € Į krepšelį
NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321B TP-LINK NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321B TP-LINK
TL-SM321B 15 14,13 € Į krepšelį
TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module
TL-SM311LM 18 14,40 € Į krepšelį
TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
TL-SM311LS 14 14,40 € Į krepšelį
D-Link DUB-1341 4-port USB 3.0 Hub D-Link DUB-1341 4-port USB 3.0 Hub
DUB-1341 3 14,40 € Į krepšelį
TP-Link TL-SG105 Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS TP-Link TL-SG105 Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS
TL-SG105 20+ 14,67 € Į krepšelį
Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +70C Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +70C
UF-RJ45-1G 1 14,94 € Į krepšelį
D-LINK 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch D-LINK 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
DES-105/E 5 15,34 € Į krepšelį
D-Link Switch DGS-1005D Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single D-Link Switch DGS-1005D Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single
DGS-1005D/I2A 8 15,39 € Į krepšelį
LANBERG DSP1-1008 Lanberg Switch DSP1-1008 8-Port 1GB/S Desktop LANBERG DSP1-1008 Lanberg Switch DSP1-1008 8-Port 1GB/S Desktop
DSP1-1008 10 15,66 € Į krepšelį
TP-LINK LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch 8 Gigabit RJ45 Ports Desktop Plastic Case TP-LINK LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch 8 Gigabit RJ45 Ports Desktop Plastic Case
LS1008G 20+ 15,97 € Į krepšelį
ZYXEL ES-108AV3 8P 10/100 DESKTOP SWITCH ZYXEL ES-108AV3 8P 10/100 DESKTOP SWITCH
ES-108AV3-EU0101F 17 16,40 € Į krepšelį
Edimax Switch ES-5500G V3 Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single Edimax Switch ES-5500G V3 Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 5, Power supply type Single
ES-5500G V3 20+ 16,44 € Į krepšelį
Switch|DAHUA|Type L2|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|DH-PFS3005-5GT Switch|DAHUA|Type L2|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|DH-PFS3005-5GT
DH-PFS3005-5GT
0
16,52 €
DLINK GigaExpress 5Port Gigabit Switch DLINK GigaExpress 5Port Gigabit Switch
DGS-1005D/E 20+ 16,56 € Į krepšelį
Switch|TENDA|SG108|Desktop/pedestal|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|SG108 Switch|TENDA|SG108|Desktop/pedestal|8x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|SG108
SG108 20 16,90 € Į krepšelį
Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, (2-Pack), 0 to +70C
UF-MM-1G 20 17,25 € Į krepšelį
UBIQUITI UF-RJ45-1G Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UBIQUITI UF-RJ45-1G Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
UF-RJ45-1G 8 17,28 € Į krepšelį
TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000Mbps TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000Mbps
TL-SG1008D 20+ 17,79 € Į krepšelį
D-LINK GO-SW-8G/E 8-Port Gigabit Switch D-LINK GO-SW-8G/E 8-Port Gigabit Switch
GO-SW-8G/E 1 18,36 € Į krepšelį
DLINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for DGS-1224T DGS-1216T DLINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for DGS-1224T DGS-1216T
DEM-310GT 20+ 18,50 € Į krepšelį
D-Link Switch DGS-1008A Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single D-Link Switch DGS-1008A Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single
DGS-1008A/D 10 18,61 € Į krepšelį
5-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch 5-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch
GSD-504 7 19,03 € Į krepšelį
NET SWITCH 5PORT 1000M/TL-SG105E TP-LINK NET SWITCH 5PORT 1000M/TL-SG105E TP-LINK
TL-SG105E
0
19,36 €
NETGEAR 5-Port Gigabit Switch Consumer NETGEAR 5-Port Gigabit Switch Consumer
GS205-100PES
0
19,38 €
TP-Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop TP-Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop
TL-SG105E 15 19,49 € Į krepšelį