Fortakas 8 700 30 100

Tinklo šakotuvai

Filtrai
Preke Prekes kodasKiekise-Kaina 
Netgear 5-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (GS205) Netgear 5-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (GS205)
GS205-100PES 20+ 16,04 € Į krepšelį
TP-LINK LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch 8 Gigabit RJ45 Ports Desktop Plastic Case TP-LINK LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch 8 Gigabit RJ45 Ports Desktop Plastic Case
LS1008G 5 16,19 € Į krepšelį
Mini Splitter VGA 2-port, 350MHz 1920x1080p FHD Mini Splitter VGA 2-port, 350MHz 1920x1080p FHD
DS-41120/DS-41120-1 12 16,23 € Į krepšelį
DIGITUS USB 2.0 sharing switch DIGITUS USB 2.0 sharing switch
DA-70135-2 10 16,23 € Į krepšelį
Switch|DAHUA|Type L2|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|DH-PFS3005-5GT Switch|DAHUA|Type L2|5x10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T|DH-PFS3005-5GT
DH-PFS3005-5GT 20 16,52 € Į krepšelį
Edimax 5x 10/100/1000Mbps Switch, opt. power supply via USB cable (incl.) Edimax 5x 10/100/1000Mbps Switch, opt. power supply via USB cable (incl.)
ES-5500G V3 20+ 16,71 € Į krepšelį
D-Link GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45) D-Link GigaExpress Switch 5x1000Mbit (RJ45)
DGS-1005D/E 18 16,76 € Į krepšelį
Repeater HDMI up to 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP Repeater HDMI up to 30m, 4K 30Hz UHD 3D, HDCP
DS-55900-2 6 16,78 € Į krepšelį
START.LAN 2-ports KVM 2xUSB 2xVGA START.LAN 2-ports KVM 2xUSB 2xVGA
STLKVMC2U
0
16,81 €
NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321B TP-LINK NET SWITCH MODULE SFP 1000B-BX/TL-SM321B TP-LINK
TL-SM321B 20+ 17,01 € Į krepšelį
Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m
UDC-1 20+ 17,07 € Į krepšelį
Intellinet komutatorius 5x 10/100 Mbps RJ45, metalas, desktop Intellinet komutatorius 5x 10/100 Mbps RJ45, metalas, desktop
523301 2 17,42 € Į krepšelį
Netgear Switch GS908-100PES Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type External Netgear Switch GS908-100PES Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type External
GS908-100PES
0
17,45 €
TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000Mbps TP-Link TL-SG1008D Switch 8x10/100/1000Mbps
TL-SG1008D 20+ 18,02 € Į krepšelį
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
MT S-85DLC05D 19 18,19 € Į krepšelį
TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
TL-SM321B 20 18,34 € Į krepšelį
D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH D-Link 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
GO-SW-8G/E 20+ 18,49 € Į krepšelį
D-Link Switch DGS-1008A Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single D-Link Switch DGS-1008A Unmanaged, Desktop, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, Power supply type Single
DGS-1008A/D 10 18,57 € Į krepšelį
EXTRALINK LUNA v2 EPON 1GE EXTRALINK LUNA v2 EPON 1GE
ex.3791
0
19,05 €
ZYXEL GS-105B V3 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch ZYXEL GS-105B V3 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Switch
GS-105BV3-EU0101F 15 19,19 € Į krepšelį
NET SWITCH 5PORT 1000M/TL-SG105E TP-LINK NET SWITCH 5PORT 1000M/TL-SG105E TP-LINK
TL-SG105E 20+ 19,36 € Į krepšelį
Audio-Video Converter VGA to HDMI, 1080p FHD, audio 3.5mm MiniJack Audio-Video Converter VGA to HDMI, 1080p FHD, audio 3.5mm MiniJack
DA-70473 6 19,51 € Į krepšelį
TP-Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop TP-Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop
TL-SG105E 20+ 19,60 € Į krepšelį
TP-Link LS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports TP-Link LS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports
LS108G 20+ 19,63 € Į krepšelį
D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
DES-108/E 20+ 19,67 € Į krepšelį
Intellinet Fast Ethernet komutatorius 8x 10/100 Mbps RJ45, metalas, desktop Intellinet Fast Ethernet komutatorius 8x 10/100 Mbps RJ45, metalas, desktop
523318 2 19,81 € Į krepšelį
D-Link Switch DES-1016A Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 16, Power supply type Single D-Link Switch DES-1016A Unmanaged, Desktop, 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 16, Power supply type Single
DES-1016A/E1 7 19,86 € Į krepšelį
TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps
TL-SF1016D 20+ 19,90 € Į krepšelį
HDMI Testing Meter for LED/LCD specification veryfication. HDMI Testing Meter for LED/LCD specification veryfication.
DA-70469 1 20,35 € Į krepšelį
Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
UF-RJ45-1G
0
20,50 €